www.sudzibas.lv Cityparks Cityparks, krāpšana, nepamatots sods

Cityparks - Cityparks, krāpšana, nepamatots sods

Iebraucu veikalā "pa ceļam" Rimi, A. Saharova ielā 23A, Rīgā. Atstāju mašīnu, ienācu veikalā, reģistrēju sava auto numuru rindas kartībā. Kopējais laiks ko pavadīju, iebraucot viņu Cityparks teritorijā ka arī Rimi veikalā - 14 minūtes, iepērkos (ir čeks,varu pierādīt). izgāju no veikala, pienācot pie sava auto pamanīju, ka man jau ir piestiprināts sods - 25 Eur. Protams tas bija ļoti nepatīkams PĀRSTEIGUMS! Atradu to kontrolieri, viņi sēz tajā pašā autostāvvietā, pie Rimi, pretīm ieejas veikalā, jo var skaidri redzēt visus veikala apmeklētājus, kas ienāk/iznāk. Netrafarētā baltā mašīna, divi jauni cilvēki. Lūdzu viņus paskaidrot kādēļ man ir uzlikts sods, jo esmu šī veikala apmēklētājs un man ir tiesības novietot mašīnu vienu stundu bezmaksas, reģistrējot mašīnu. Par ko saņēmu atbildi-"nēkā nezinu, lasiet noteikumus un zvanat operatoriem". Pa cik tā bija brīvdiena, nevienu sazvanīt pa telefonu ir neiespējāmi. Spriežot pēc laika,kas ir norādīts uz sods kvīta, viņi piemēroja man sodu septiņu (7) minūšu laikā kopš es iebraucu Cityparks/RIMI teritorijā. Uzskatu, ka tā ir krāpšana un "stalkošana", jo Cityparks kontrolieri vēro katru cilvēku personīgi, kurš piebrauca ar transportlīdzekļi un tiklīdz Tu ieej veikalā,viņi izraksta sodu un skrien pievienot to pie Jūsu mašīnas! Griezos PTAC ar sūdzību.

21.11.2023

S sumup 22.11.2023

nu cik var.apnicis jau..muuziigaas atrunas ka mazi beerni.ka rinda registrejot utt..iekaliet galvaas savaas ka city parks pie pakaljas juusu veikala ceki..vinjiem konkreets algoritms..nofocee auto..un ja piecu minuushu laikaa neuzraadaas kompi registraacija.uzreiz sods.pirms tam nobildeejot auto atkaartoti..turklat tagad ir jau video noveeroshana dazviet..kas automaatiski bez soda izrakstishanas piefiksee laiku iebraucot.izbraucot..un atnaak tik veestule

M Marikita 22.11.2023

Es arī neatbalstu ideju par maksas stāvvietām un reģistrēšanos pie lielveikaliem. Lielveikali ir domāti, lai atvieglotu sadzīvi. Un vispār! Kas tā par vergu domāšanu? Cilvēki atbrauc uz veikalu, kur atstāj naudu un Jūs par to vēl soda! Kas būs nākamais? Varbūt sāksiet pārdot ieejas biļetes par apmeklējumu veikalos?

E esnepis 30.11.2023

es apbrīnoju šo kantori un visus, kas tur strādā.
Kā viņi var pa naktīm gulēt?