Cityfinances, SIA - Izcils Serviss

Ļena ar mums bija kontaktos no paša sākuma, kad nosūtījām pieteikumu, līdz brīdim, kad saņēmām vēlamo kredīta apjomu. Ļoti viegli komunicējām brīžos, kad bija jautājumi par kredīta saņemšanu un līguma parakstīšanu. Cityfinances mums piedāvāja tieši tādu kredīts uzņēmumiem summu, kāda bija nepieciešama, lai mans biznesa ātrāk attīstītos. Es ar Cityfinances sadarbojos jau dažus gadus un serviss vienmēr ir bijis izcils. Jānis

S sannas 05.07.2023

Ļena, nu tiešām tik grūti laiki pienākuši?Nevajag jau tūlīt reģistrēties zem svešā vārda 🤣. Tev kā darījumu cilvēkam būtu bijis jāzina, ka tādos kantoros biznesmeņi neapgrozās. Un vēl tev būtu jāzina, ka sūdzību portālā raksta sūdzības, nevis pati sev slavas dziesmas.

E ev_elina 05.07.2023

Un par ko sūdzaties?

A AIZSARGS 05.07.2023

"lai mans biznesa ātrāk attīstītos", "sadarbojos jau dažus gadus".. patiešām izklausās ka biznesmenim Jānim Briedim biznesa attīstība ir smaga un ilga, ja pat rakstīt nemāk. Jo, jo tas ir tulkots no krievu valodas. Ļena, lai biznesa ietu uz augšu un attīstītos, jāmācās. Ja nezini ar ko sākt, sāc ar valodu apguvi. Padoms bez maksas, vari nepateikties.