CitySpa - Atsauksme

Otra pusīte uzdāvināja kuponu decembrī Zemeņu-šokolādes spa rituāls pārim Kaislīgā zemene, uzreiz pēc dāvanas saņemšanas zvanīju pieteikt masāžu , pierakstīja mūs uz 21.februāri, pēc tam tomēr pārcēla masāžu uz 30. MARTU! Neieteiktu ja gribat tuvākajā laikā izbaudīt masāžu . Bet tā tas laikam notiek ar visiem kuponiem.
No ārpuses skats diezgan bēdīgs , bet iekšā viss smaržo , svecītes , romantiski .
Mūsu procedūra bija 20 vakarā varbūt tāpēc masierītes steidzās mājās , bet 90 minūšu procedūras vietā mums tika tikai 60 , ko protams pamanījām tikai jau esot ārā . Pati procedūra patika , kāju vanniņa , tēja , skrubītis , masāža ar šokolādi , ietīšana, pagulēšana un noslaucīšana ar karstajiem dvieļiem,
Mazliet mazuma piegarša, mazliet smiekli par itkā īsto cenu kuru mums itkā būtu jāmaksā bez kupona, bet smaržīgi un atpūtušies braucām mājās .

T Tong Po 31.03.2017

Kaut kad izdarīju tādu kļūdu, ka nopirku pakalpojumu caur atlaižu saitiem. Vienas reizes pietika! Es sapratu, ka daudzi komersanti šādu pakalpojuma pārdošanas veidu uztver pilnīgi aplami. Pēc idejas, tās ir kā pārdošana uz akciju: konkrēta atlaide, kas strādā gan uz jaunu klientu piesaisti gan uz apjoma palielināšanu. Tomēr, man ir sajūta, ka Latvijas komersanti uzskata, ka nopērkot atlaidi, pircējam pienākas pakalpojumus nevis pilnā apmērā, bet gan par atlaides summu samazinātā apjomā.
Nekad vairs kopš tās reizes nevienu kuponu nepērku!

C City Spa Support Pārstāvja atbilde 31.03.2017

Labdien, cienījamais Aaapmekletaji! Velamies nokomentēt Jūsu komentāru. Vakar 30.martā plkst.20:00 bija zemeņu - šokolādes masāža pārim. Pāris ieradās 15min. ātrāk pirms paredzētā laika, tas nozīmē, ka procedūra sākās ātrāk un līdz ar to ātrāk beidzās. Laiks nekādā ziņā Jums netika nozagts.
90min. - tas ir kopējais procedūras laiks, kopā ar ģērbšanos un nelielu atpūtu pēc masāžas!
Mēs savus klientus augstu vērtējam un cienām, neatkarīgi no tā, vai tas ir ar kuponu vai bez. Demokrātisko cenu dēļ veidojas rindas, lai tiktu uz masāžu - tāpēc mazliet jāpagaida! Mēs sniedzam ļoti kvalitatīvu masāžu un atmosfēru! Paldies par Jūsu atsauksmi!

Ar cieņu,
Masāžas studija City SPA

A aaapmekletaji 03.04.2017

Paldies arī par atbildi! Varbūt ieradāmies pāris minūtes ātrāk , bet 21:07 jau sēdējām mašīnā ārā , ar visu saģērbšanos, atlikušās šokolādes noslaucīšanu un labierīcību apmeklēšanu . Par masāžas kvalitāti un atmosfēru nesūdzos, tāpēc jau arī bija šī mazuma piegarša :)

C City Spa Support Pārstāvja atbilde 03.04.2017

Labdien vēlreiz! Info citiem klientiem! Beidzoties pašai masāžai tiek dotas 15 min, kurās cilvēks saved sevi kārtībā, saģērbjas un mierīgi bauda citronūdeni vai tēju. Citam klientam pat nepietiek ar tām 15 min., kas tiek dotas, jo viņš grib mierīgi sēdēt un atpūsties. Tāpēc tiek piedāvāts optimāls laiks, tas ir, 15 min., kuras cilvēks var izmantot un var arī neizmantot. Tā ir katra paša izvēle! :)

Ar cieņu,
Masāžas studija City SPA

A aaapmekletaji 06.04.2017

15 minūtes noģērbties , 15 min saģērbties , nu jā , tur jau tā pusstundiņa pazuda :D