www.sudzibas.lv Circle K Slikts asotriments dzeramai ūdeni

Circle K - Slikts asotriments dzeramai ūdeni

Labdien! Es esmu jūsu klients Cirkle-K! Jums labs personāls bet ļoti slikti ka jums ļoti māza assortimenta līnija tieši uden! Veikala ir tikai jūsu marka ūdens Cirkle-k viņa ļoti negarša un Evian ļoti dārga!
Ja jūs gribat lai klienti bija laimīgi vajag labi kvalitāte ūdens tā ir jūsu reputācija! Bet ūdens Cirkle-K ir tieši šausmas!

03.08.2022

P PatiesiibasMeka 04.08.2022

Ak nē!

G Gonzo23 04.08.2022

Es gribētu piemetināt, ka eurodogi ļoti bieži nav pieejami, un jāpērk tikai dārgie hotdogi

TasEsLV 05.08.2022

Vai jums garšo Circle K ūdens - gaumes jautājums
Nevarat atļauties Evian - finansiāls jautājums
Cik redzēts ir pieejams arī ūdens ar dažādām garšām - vitafruit - atkal gaumes jautājums
Ja nepatīk neviens - tad ūdens iegādei jāizvēlas cita vieta nevis degvielas uzpildes stacija, degvielas uzpildes stacija ir ērta kur var iegādāties kautko naktī vai pa ceļam, bet protams ir jārēķinās ar ne maxima/rimi izvēles iespējām un cenām.