www.sudzibas.lv Circle K Nelaipna apkalpošana

Circle K - Nelaipna apkalpošana

Ierados vakarā Cirkle K lai saņemtu hot dogu. Hot dogu vinnēja mana mamma spēlē “skarapē un laimē”. Tā ka hot dogs bija manai mammai, viņa atsūtīja man uzvarēs fotogrāfiju. Pienākot pie kases, es parādīju uzvarēs fotogrāfiju. Kasiere Solvita nervozi un nelaipni atbildēja, ka laiks neiet, tāpēc balvu es nesaņemšu. Tā bija mana pirmā pieredze, kas nevarēju saņemt uzvaru pa fotogrāfiju, tāpēc mierīgi pajautāju kāpēc man nav iesējams saņemt hot dogu. Uz manu jautājumu kasiere nervozi pateica frāzi “paklau, meitene…! ” un nekādus paskaidrojumus “kāpēc” es nesaņemu.
Rezultāta balvu nesaņemu, saņemu tikai necienīgo un nelaipnu attieksmi pret klintu, kas apkalpošanas sfērā nav pieņemams.
Jelizaveta

27.08.2023

I IdiotuMekletajs 27.08.2023

Protams ka bildi neviens neņems pretī. Kas notiks kad visa Latvija ies tagad ar vienu un to pašu buldi pēc hotdogiem? Pārdevēja pareizi rīkojās.

VSR 27.08.2023

Pietiek ēst sūdus! Iemācies gatavot!

VSR 27.08.2023

Vatņicai Lizai atkal viss slikti. Nabaga Liza... Gribi nopirkšu Tev biļeti uz Pleskavu?

Labāk uz Tvaiku 2... Brauks kompānijā ar debilu no Matisa ielas ar viņas metāllūžņiem!

RAMONA👀 27.08.2023

Izlasiet noteikumus, pirms te blamēties.

Bet kāpēc tu nedraudēji parādīt mammas bildi? Pārdevēja noteikti to būtu aptaisujusi!

CircleKLatvija 28.08.2023

Labdien! Spēles noteikumos ir norādīts, ka balvu nav iespējams saņemt uzrādot foto attēlu.

Vai spēles noteikumos ir norādīts, ka balvu nav iespējams saņemt uzrādot mammas foto attēlu? Vai šis punkts tika ieviests noteikumos rūpējoties par jūsu darbinieku garīgo veselību?

A annapannavanna 29.08.2023

Ahahahahah šitais labs. Ta es vienreiz dabūšu kko par brīvu tajā aplikācijā, noscreenošu un iešu katru dienu izņemt to balvu 😄

M Mēnesis 28.08.2023

Sūdzmanis ir tik stulbs.😆😆😆Neviens par bildi nedos hotdogu.Izlasi spēles noteikumus pirms muldi.

A annapannavanna 29.08.2023

Sūdzība galīgi garām. Klients nav izlasījis spēles "Skrāpē un laimē" noteikumus