"Cēsu autoplacis" - Problēmas

Sveiki! Gribu padalīties ar savu nu ļoti neveiksmgi sadarbību arf šo placi.. Sākumā viss likās perfekti.. Skaists sludinājums ss.lv, pretīmnākošs auto pārdevējs, super izstrādāti līzinga pioedāvājumi, nu vizuāli ļotui skaists auto.. Tas viss tikai ārēji un uz pārdošanas brīdi.. Problēmas sākās vēlāk... Izrādījās auto pabijis plūdos... Vēlāk no pārdevēja puses pilnīgs ignors...
.. Katrā ziņā nebrauciet tur, jo cik esmu painyteresējies sīkāk par šo placi.. Runā ka šeit auto esot ievesti no lietuvas.. Tākā uizmanietis!

G

I Ilmārs Āboliņš 06.02.2016

Man kaut kas līdzīgs,bet motora defekts un kārbas arī.Sāpīgi,bet nu no kļūdām mācās.
Tur nekad nepirkšu un nevienam neiesaku.Ja nu vienīgi uz pazīstamu servisu un veicam pilnu diagnostiku.Ticēt viņu laipnībai nevar.
Ar cieņu,Ilmārs Āboliņš [slēpt]@gmail.com