www.sudzibas.lv Cavex Sia Jānis Keivs/Nesniedz garantiju par vartiem

Cavex Sia - Jānis Keivs/Nesniedz garantiju par vartiem

Jānis Keivs (sia''Cavex) uzstadija vartus (ceku/ppr protams neprasiju) kuriem ir nepieciesams garantijas remonts un tagat necel telefonu, uz e-pastiem neatbild jau 4.men. Iesaku neizmantot vina pakalpojumus. Sakuma liksies ka ir letak neka visur, bet pec tam remontet naksies pasam pa savu naudu.

J Janis-K 16.05.2014

Lai kas arī nebūtu Pēteris Zvaigznīte, nevajag pieņemt, ka meistariem ar 1000iem klientu, ir bezizmēru datubāze un pienākums celt visus nepazīstamos Nr.
Piekrītu, manas darbības (>10gadi) laikā, kāds desmits savāksies, ar pretenzijām, ka kaut ko sagaida no mūsu kompānijas. Bet tas noteikti nav par izgatavoto produktu un tā uzstādīšanas kvalitāti.
Varbūt par lieku pulti, izdegušām lampiņām u.t.t. Vairāk ir tādu, kuri ir maksājuši tikai ar Paldies!
Pie reizes atvainojos visiem, kam pret mani bijušas kādas nerealizētas "ekspektācijas", piem. nesaņemta tāme, neuztaisīts projekts. JO reklāmas nelieku, nevienam nelūdzos, lai tik no manis ko nopērk. Pasaule liela, katram darbam atradīsies darītājs!
Jānis K.

E Ervīns K 07.12.2015

Spuldzīti jāprot nomainīt pašam.Ledusskapi, televizoru, veļasmašīnu, automašīnu, , utt., mēs paši (vedam, nogādājam).Tad kādēļ ar vārtiem ir savādāk???????????