Reitings Auto / Transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Okey LV
JJ Company
Transintar

Fortuna Autoskola - Instruktors

Instruktors Jānis Sīlins.1. Kavē2. Mūžīgās darīšanas ik pa laikam vai jāiekrauj durvis vai jānopērk briketes vai cukurs utt....3. Katru reizi uzpilda auto pa 2- 3ls4. Gadās arī ātrāk beigt nodarbību protams pie nākamās netiek pieskaitīts laiks.5. Ja sāc no nulles tad nu sorryyyyy..... īstenībā iemācies pašmācības ceļā. Un nevis vadi, bet taupi benzīnu, jo draugs neitrālais.... 6. Ja esi nonācis līdzeksāmenam tad vari samaksāt pāris desmit ls un ej kārto. ;)Labais ir tik tas, ka ir pacietīgs......Un kur ir statistika? Varbūt viņš ir nelegālais instruktors.

Nordeka - Autobuss neaptur pieturā ziemas laikā lauku teritorijā

Autobuss neaptur pieturā ziemas laikā lauku teritorijā NORDEKA autobuss reisā 15.03.2013. Rīga-Kuldīga ar atiešanas laiku plkst. 14.50 no Rīgas autoostas, pabrauca garām pasažieriem, neapstājoties pieturā. tas notika 19 km pirms Kuldīgas, sals bija mīnuss 6 grādi, bijām divi pasažieri, cēlām roku, lai šoferis mūs redz. Bija gaišs dienas laiks, tacu šoferis nepiestājot aizbrauca garām. No manas dzīvesvietas līdz pietura ir aptuveni 6 km., kurus bijām mērojuši pa piesnigušu, vietām slidenu ceļu. Lieki teikt, ka pie ārsta, kur man bija jānokļūst...

sia"Auto Nr1" - Krāpnieks

Pirms atsaucieties uz darba sludinājumu padomājiet ,vai esat gatavs tērēt savu laiku,jums solīs piena upes ķīseļa krastos,reāli tiksiet uzmests, solījumi neatbilst īstenībai,prasības izvirza bet nemaksā,ar cilvēkiem nerēķinās. Jānis.

SIA,, PRO S,, - Neizmaksa algu

Strādājot šajā firmā,daudziem autovadītājiem neizmaksā algas.Ja kāds vēlas nodarboties ar labdarību-laipni lūgti.

KARLIS RIBA - KARLIS RIBA - KRAPNIEKS UN MELIS!!!

Labdien!!! Karlis Riba,cilveks kurs doma tikai par sevi,un kuram vispar nevar uzticeties,Jo regulari jaklausas muzigie meli.Karlis Riba ir parados lidz ausim un vel sliktakais ka par tiem neliekas ne zinis.Ludzu neuzticaties sim cilvekam KARLIM RIBAM!!!Vins izdomas visadus veidus ka Jus apvest ap sturi un no Jums izkraptb naudu.ESIET LUDZU UZMANIGI!!! KARLIS RIBA ir KRAPNIEKS!!!

Ogres autobuss SIA - vienkārši kretīns

Esmu skolnieks, kurš mācās Madlienas vidusskolā, un katru dienu braucu uz mājām ar autobusu Ogre - Madliena - Pavuleni kurš atiet no Madlienas plkst. 13:38 , parasti esmu laipns un līdzjūtīgs un vienmēr visiem pateicos un uzsmaidu, bet šis sirmais vīrs savās matrixa saulesbrillēs mani nu gan pamatīgi satracināja. Samaksāju par biļeti kā vienmēr tur pat līdz nākamajam ciematam Ķeipenei, kur dzīvoju, pateicos par biļeti un jāgaida vien piecas minūtes līdz autobus pienāk Ķeipenes autobusu...

Ecolines - Nav

Nav Braucot uz Viļņu autobusā vairs nebija apkalpošanas un stjuartes. Žēl, bet bija kafijas aparāts.

Sia "Autodesta" - krapsana

krapsana Megina izkrapt naudu par nepadaritu darbu. Itka veicot auto benka kimisko tirisanu nespeja likvidet traucejoso smaku, benka otra puse nemaz netika aiztikta, pat mitruma pazimju nebija, tacu tas netrauceja pieprasit pilnu pakalpojuma samaksu. Tas viss prasija 3 stundu laika. Visticamak benkis tika vienkarsi samitrinats ar meginajumu viegli nopelnit naudu. (Es nemaksaju!) Rezumejot: neprofesionali, nekvalitativi, ilgi, nemak latviesu valodu!

SIA ALVA AUTO AUTOSERVISS - SLIKTS SERVISS

Biju servisa SIA ALVA AUTO pēc adreses Rīga, Krustabaznīcas 9a. Auto bija remonts priekšejais gultnis un granāta vienas puses. Par darbu parasija 150lvl, pēc diviem mēnešiem tas pats gultnis un granata atkal nojuka..Esmu šoka , tad tiešam izdevīgak ir taisīt kaut kur laukos par pusi zemāku cenu un iespējams labāku kvalitāti.

Gros Auto - Naudu atpakal nedabusi

Naudu atpakal nedabusi Biju nopircis sev masinai rokturi pec sesam dienam lietosanas ar atclegu taisot vala .. Viena rita man izkrita arzsargs serdenei es aiznesu rokturi atpakar un pieprasiju naudu atpakal. Sanemu atbildi ka naudu neatdos ta ka var redzet mehaniskus bijajumus >>>> nu protams vini bus ja baksti ar atclegu katru dienu 10 reizes vai vairak ... Nopirku lidzigu rokturi labaka kvalitate un letak par 3 ls eparts.lv ta ka padomajiet 3 reiz pirms perciet ko gros auto veikalos ...Velu jums neuzkerties uz viniem..

Gints Rečs - Krāpšana

Krāpšana Sveicināti. Gribēju painformēt par krāpnieku Gints Rečs deklarētā dzīvesvieta Rencēnu pagasts, Lizdēni, "Imantas", bet tur dzīvo kaut kāds vecs vecis, kurš nav viņam radinieks. (Tā vismaz viņš man teica) Lieta tāda, ka pārdevu viņam savu auto un noslēdzu līgumu par atmaksu, jo viņš nevarot uzreiz samaksāt. Pirmo maksājumu izdarīja un pēc tam sākās problēmas. Neesot naudas, bet drīz būs. Un tā mani čakarēja kādu laiku. Sākuma bija kaut kāda sarakste un varēja sazvanīt, bet tagad nevar nekādu...

LB auto noma - Autonoma

Busu iznomāja kā sakarīgs cilvēks, bet nododot auto, uzreiz zināja ko un kur skatīties, lai varētu neatgriezt drošības naudu, vēl pieminot, ka viņš vienmēr var atrast, kur piekasīties, pat pie riepu nodiluma. Neņemat nomā auto no šīs kompānijas un no šīs personas (Edijs Balodis), jo uzņēmums ir tendēts un krāpšanu. AC.

Auto Mix, Vladimirs Hrapunovičs - обман

Владимир Храпунович (тел. 2991055, 25934404, 27481185) - занимается поставкой машин из Германии. Взял с меня деньги за транспортировку, но транспортной фирме не заплатил. Пришлось заплатить еще и транспортной компании. Плюс было еще несколько моментов, в которых вел себя некорректно. Настоятельно рекомендую не заказывать машину через него!!!

автосообщение - Междугородний автобусный проезд

Междугородний автобусный проезд Возвращаясь от родственников проживающих в Лудзенской волости домой в Новополоцк республики Беларусь мы воспользовались междугородним автобусом Лудза-Даугавпилс 17 февраля 2013 года с отправлением 16.05 от автовокзала города Лудза . Билеты на троих человек были приобретены в кассе автовокзала города Лудзы,но на входе в автобус с нас водитель взял еще плату за багаж,хотя размеры нашей ручной были меньше установленной кабинетом министров Латвии .(стандарты багажа 60*20*40) ,но больше нас...

Herme (aleksandrs un aļona) - Cilvēku krāpšana

Dārgie draugi nebrauciet uz vaciju īpaši un hanoveru vai badzaluflenu strādāt zem hermesa, turjūs sagaidīs ļoti atsaucīgi cilvēki kā aleksandrs un aļona kas ir firmas starpnieki un uzreiz varu pateikt sadzives apstakļi un auto ar ko izvadāt paciņas ir katastrofāli, brauc tu ar 20 gadu vecu auto katru reizi savs reis, baigais bardaks, un uz naudu ar ja redzes ka neesi tads ka vajag izčakarēs un nesamkasās, stāstu pēc jau savas pieredzes un kolēģu. uzmanieties, nebrauciet.

Mums noteikti ir pa ceļam (ex Muižniece) - Avārija

Avārija Pirmkārt, tā sen vairs nav ne Muižniece, ne Ceļa Vējšš (jā, jā, ar diviem š), bet Kumels Media. Bet, ja jautā šoferim, kam pieder licence, tiek nosaukta firma AUTOTRANZIT S. Nemainīgs palicis sauklis "Mums noteikti ir pa ceļam" un braukšanas stils. 2013.gada 9.februārī notika DIVAS šī pārvadātāja avārijas - viens busiņš, kas izbrauca no Rēzeknes 4.30 avarēja starp Aizkraukli un Konknesi. Otrs, kurš izbrauca no Rēzeknes 8.00 un kurā biju pati - apmeta kūleni Kūku pagastā. Paldies Dievam visi...

Utrupe - auto tirzniec'iba

NEPĒRCIET AUTO! Nopirku auto no viņiem rij eļļu nenormali! viss bija sagrozīts lai nemestu kļūdas uz paneli nakošajā dienā iedegas eļļas lampiņa un rija eļļu 1 litru uz 200-300km VIŅI PĀRDOD AUTO AR LIELIEM DEFEKTIEM! NEPĒRCIET!!!!

Dob Latvia - Nenorēķinās par padarīto darbu, krāpj cilvēkus

Kurjerpaku nosūtītāji un pārvadātāji lūdzu neiekrītat uz Sia "dob latvia" un tā vadītāja solījumiem. Darbu izdarīsiet, bet naudu nesaņemsiet. ik pa pāris nedēļām maina pārvadātājus ar iepriekšējajiem pakalpojuma sniedzējiem nenorēķinoties un meklējot nākamos muļķus uz kā uzturēt savu nemākulīgi vadīto uzņēmumu. Šādas darbības rezūltātā cieš arī nosūtītāji, kuriem ir iespēja palikt bez sūtījuma vai arī labākajā gadījumā ar kavējumu tas tiks piegādāts.Izskatās, ka šim uzņēmumam sia "dob latvia"...

SIA "AMmotors" - nemaksā algu

Sveiki! Vēlos informēt, ka šajā darba vietā netiek samaksāts tāds atalgojums, kā norunāts. Un tiklīdz pamet darba vietu saņem vēl mazāk. Teikšu tā, par 1,5 mēnešiem uz rokām sanāk tikai 200Ls, tā ka, strādājot gandrīz bez brīvdienām strādā suņa darbu un neko nesaņem. Un alga arī laikā netiek izmaksāta, tiek novilcināta.

Auto - piekrapa

Sveicinati!ko darit ja esi nopircis auto,samaksaji naudu bet saimnieks apsolijas nonemt no uzskaites distancioni,masina pie manis,bet saimnieks necelj klausuli?