www.sudzibas.lv Cardesign.lv Ņirgājas par klientiem

Cardesign.lv - Ņirgājas par klientiem

Ja gribiet no rīta sabojāt sev noskaņojumu, droši zvaniet uz šo kantori! Tur jūs skaisti appļūtīs, jūs noskaidrosiet, ka viņu sūtītais epasts ne vienmēr skaitās viņu sūtīts epasts, kā arī uzzināsiet, ka, kamēr darbinieks dzer kafiju, viņš uz klienta jautājumiem neatbild. Kā arī par jums paņirgāsies par to, ka nepārziniet sev svešu nozari- automašīnu salonu pāršūšanu. Par viņu darbu kvalitāti nezinu neko, tikai informēju par viņu attieksmi pret klientiem. Jauku dienu!

A Andris_Latvia 01.09.2016

Labrīt!

Pilnīgi piekrītu! Uz manu jautājumu par saņemto e-pastu es saņēmu atbildi: "Nopērkat jaunu auto" un nolika klausuli.

Noteikti, ka ir arī citi uzņēmumi, kuri izdarīs visu pēc Jūs vēlmēm. Personīgi es savu auto tur nevedīši.