SS.COM

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

SS.COM - Sūdzības un atsauksmes

Ss.com - Ss.lv krāpnieki un zagļi

Ss.lv krāpnieki un zagļi Ss.lv vai ss.com krāpnieki un zagļi. Laikam aizmirsuši, kad pirms pāris gadiem šo portālu uz laiku slēdza. Arī tagad viņu visatļautībai robežu nav. Manus sludinājumus (bērnu rati, ritenis, žogs) bez paskaidrojumiem izdzēsa, bloķēja pieeju ss.lv kontam. Protams, naudu arī savāca sev. Izveidoju vēlreiz kontu, arī tas pēc divām dienām tika bloķēts. Sazināties ar viņiem bezjēdzīgi, atbildes nav. Kā vispār var atļaut šādam kantorim strādāt bez kontaktiem un telefona? Esmu pārliecināta, ka ļoti daudz...

Ss.com - Noteikti iesaku

Noteikti iesaku SS.com ir izcilga vieta kur esmu atradis daudz ko noderīgu! Šeit ne tikai ir plašs darba piedāvājumu klāsts bet arī iespēja pārskatīt un piedalīties darba tirgū. Turklāt esmu veicis vairākas pirkumu darījumus iegādājoties gan lietas gan tehniku un vienmēr esmu atradis labas cenas un kvalitatīvus produktus. SS.com piedāvā arī daudz nekustamā īpašuma opcijas - dzīvokļi un mājas kas palīdz atrast piemērotu dzīvesvietu. Kopumā šī platforma ir "vienā vietā" risinājums visām vajadzībām darbs iepirkšanās nekustamais īpašums un pat dzīvnieku iegāde. Noteikti iesaku!

www.ss.com - krāpšana

krāpšana Mani nobloķē jau trešo reizi (katram bija izveidots savs account), nevaru ievietot sludinājumu! Nu vienkarši murgs, nekad neesmu pārkāpusi nevienu likumu ss.com! Samaksāta nauda netiek atgriezta, nācies zaudēt 10 eiro, kuri bija ielikti ss makā. Uz sūdzību neatbild, uz vēstulēm neatbild, kādu likumu esmu pārkāpusi - nesaka! Besī ārā vnk.

Ss.com - Slikts serviss, bojājums, krāpšana

Slikts serviss, bojājums, krāpšana Nevaru reģistrēt savu tālruni ss.lv, jo rada kad kāds jau lieto to, kad cenšos to atgriezt, jāsūtas sms uz noteiktu numuru pa kuru skaita nost naudu, esmu jau pazaudējis riktīgu summu un man nekāds tel nr netika atgūts, vel par to lai ieliktu sludinājumu prasa veselus 4 euro, tāda sajuta kad nauda krīt no debesīm.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Pēc ievietotā sludinājuma, uz e-pastu atnāca šāds: informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi: 5.1 lietotājs neievēro likumdošanas prasības, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādītā informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina. Viss tika pārbaudīts, viss ir korekti aizpildīts. Uz saziņu atbildēja ļoti ātri un ar izdomātu citu jau pavisam iemeslu. Izskatās pēc dubultotas vai...

Ss.com - Nepatiesa Cena

Nepatiesa Cena Sveiki. Cena neatbilst sludinājumam. Ir izlikti daudzi sludinājumu ar citiem numuriem. Sludinājuma Cena ir 250 - 260 eiro. Kad szvani cenu operators Saka 290. Https://www.ss.com/msg/lv/production-work/firewood/granules/bfgcej.Html sieviete neatbild kāpēc viņiem nav korekta informācija. Negrib runāt, atbild ka tādai cenai ir jābūt. Pasi izliek par 250 eiro, pa telefonu runa 290

Ss.com - Nav nopublicēts

Nav nopublicēts Samaksāju, bet sludinājums nav nopublicēts! Un man nav saprotams, kāpē ir nepieciešamība rakstīt kaut kādas 350 rakstu zīmes ja es varu savu pretenziju paskaidrot īsi un konkrēti ar galveno domas izklāstu!? ! Kam tad īsti ir domāts šis nesakarīgais portāls? !? Pie tam par manu naudu? !?

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Servisi sliktākā līmenī kā jebkur citur! Nevaru ielikt, bet viens darba meklēšanas sludinājums, ne par velti, ne par velti, no jebkuras Ip adreses raksta, ka pārkāpis noteikumu, tomēr pieņem konta papildināšanu bez jebkādas problēmas, cenu zīmes sludinājumam ir vieta! Visur Eiropā šādi pakalpojumi ir bezmaksas, un tikai mums ir maksa, un viņi joprojām plēš naudu, bet jūs nevarat ievietot sludinājumu.

Ss.com - Krāpnieki, ļoti slikts serviss

Krāpnieki, ļoti slikts serviss Sveiki. Ss lv nobloķēja kontu, es centos komunicēt ar ss.lv administrāciju. Bet atbildes nekādas. Pēctam uzrakstiju sūdzību tagad nobloķēja ss.lv lapu lai nevaru ieiet. Viņiem klients vispār nav svarīgs.. Nobloķē lai nav jaatbild. No darba datora iet ss.lv bet mājās vairs neiet un no telefonu ar neiet. Gaidīšu no ss.com kautkādu atbildi par viņu cūcību.

Ss.lv - Krāpnieki

Krāpnieki Rakstīju jau par ss.lv kad sludinājumu izdzēsa un nepublicēja, komunikācija galīgi slikta. Tagad vairs pat neatbild uz epastiem, bet pat izdzēsa profilu ss.lv portālā.. Tā viņi risina problēmas.. Bija aktīvi sludinājumi, un nauda uzskaitīta uz kontu, jo diezgan bieži izmantoju ss.lv ar kādām tiesībām dzēsa kontu? Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir tak daudz citi portāli kur ievietot sludinājumus.. Laikam jāuzraksta beztabu.. Lai uztaisa sižetu par ss.lv

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Vairākkārt esmu izmantojis portāla ss.com pakalpojumus un vienmēr tā pati problēma... Mēģinot apmaksāt sludinājuma ievietošanu cenšos samaksāt no sava Ss konta, kurā uzrādās 4 + eiro un nekad to neļauj izdarīt (sludinājuma Cena 1.30. Pieprasa papildināt kontu vismaz par 1 eiro. Teorētiski nebūtu grūti to izdarīt, bet kontā atkal būs ap 4 eiro uzkrājums kuru izmantot neļaus. Tai pat laikā Ss sistemātiski sūta atgādinājumus par to ka kontā ir neizmantota nauda. Es to sauktu par sīko zādzību! Protams ka ar portāla vadību sazināties nav iespējams.

Ss.lv - Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta

Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta Ievietoju sludinājumu. Sludinājumu nepublicēja, bet naudu paņēma. Izdzēsa sludinājumu jo pārkāpti noteikumi.. Izlaboju visu bet sludinājumu nevaru pievienot.. Iesaku šo blēža kantori neizmantot.. Citā bezmaksas portālā, ieliku sludinājumu kādu man vaidzēja un ar bildēm vajadzīgām.. Un varēja pieminēt cik preces grib vienā sludinājumā.. Bet ss vienā sludinājumā zem pārdod drīkst pieminēt vienu preci.. Gribi vairākas pārdot liec vairākus sludinājumus... Tā jau ss.lv sludinājuma Cenas augstas.. Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir daudz citi un lētāki, vai bezmaksas...

Ss.com - Krāpnieka sludinājums netika izdzēsts

Krāpnieka sludinājums netika izdzēsts Iesniedzu sūdzību par to, ka sludinājums, ievietots portālā ir krāpniecība. No ss.com nav nekādas reakcijas. Sludinājums pēc 3 nedēļām joprojām ir tur. Lietas būtība - pārdevējs izvietoja autopārdošanas sludinājumu, un beigās mēģināja man pārdod citu auto, ko es netīšām pamanīju autoservisā. Uzrakstot uz norādīto kontaktinformācijā epastu, man atnāca atbilde, ka šāds epasts neeksistē. P. S. Krāpniecisks sludinājums: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/c-hr/cbbpgo.Html

Ss.com - Izdzēsa trīs sludinājumus bez brīdinājuma

Izdzēsa trīs sludinājumus bez brīdinājuma Ja kāds ir cietis no šī uzņēmuma tad var doties pie viņiem ciemos .Kr.Valdemāra iela 25. Amatpersonas Juris Līnis , 110175-10626 LV individuallyValdes loceklis (no 24.09.2007) Apskatīt amatpersonas detalizēti Dalībnieki Juris Līnis, 110175-10626 LV īpašnieks (no 22.07.2005) Daļa kapitālā: LVL 1 050 (50%) Andrejs Kivackis, 160869-10909 LV īpašnieks (no 29.02.2012) Daļa kapitālā: LVL 700 (33.33333%). Viņiem pieder tur foto salons tajā adrese .

Ss.com - Neatdod manu naudu no mana ss.com maka

Neatdod manu naudu no mana ss.com maka Loti slikts serviss. Es pievienoju sludinājumu divas reizes viņš nostāvēja viss ok tad 3x pievienoju un pēkšņi bloķēts, bezskara. Tagad man viņi neatdod naudu atpakaļ no maka 5 eiro un ignorē. Sludinājumu jaunu pievienot nevar rādās, ka nav iespēja. Tiraka zaglu bandas kantoris. Ja naudu neatgriezis, versisos policija, cik saprotu te daudzi ir apkrapti tad ir japvienojas un jaraksta iesniegumu. Ptca jau zinoju un uzrakstiju iesniegumu, ka naudu no macina neatdod, nu es tacu ss.com nedavinasu...

Ss.com - Krāpšana? Slikts serviss - 100%

Krāpšana? Slikts serviss - 100% Kāda Natalija Vasiljeva, ja tā ir viņa pareiza varda un uzvarda, registrējos uz mani tālrunu numuru kad es ņem ne vairāk ka viens gads atpakaļ uz 20.01.2023, un ka viņa reģistrējos uz manu "jaunu" tālrunu kādu es iedot tikai manai mamai? Es sito numuru tikai lietot ar pogu telefonu kur ir nav pieemejams ne wi-fi ne mobilie datie.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Nopirkām ss.lv lietotas ziemas riepas divām mašīnām, bet abi pārdevēji izradījās negodīgi un visā vainoja sludinājumu portālu. Tātad bija noradīts, ka riepas ir ražotas 2017. Gada, bet faktiski viņas bija daudz vecākas un pārdevēji tik stāsta, ka ss.lv neļāva norādīt īsto gadu sludinājuma. Rezultātā cieš pircēji. Kā arī protams riepu atlikums protektoram bija mazāks ka noradīts sludinājuma. Ari tagad apskatoties sludinājumus lielāka daļa ir ar nepareizu gadu un protektora atlikumu. Ss.lv neko nelabo.

Ss.com - Apavi neatbilst aprakstam un cenai

Apavi neatbilst aprakstam un cenai Nopirku ss.com humpalu apavus par 20 eiro (3 eiro vērtus) kuriem vēl neatbilst izmērs. Pārdevējs neatbild. Preci labprāt atgrieztu. Tā kā esmu bez darba nevaru atļauties zaudēt 20 eiro, kurus ieguvu pats pārdodot ss. Cm savas lietas. Esmu saglabājis visu darījuma info. Banka prasa 20 eiro par lietas izskatīšanu. Kuru neiesniedzu. Tas ir tik pat cik samaksāju par apaviem. Bankai būtu jāmaksā arī ja pārdevējs naudu neatgriež. Https://www.ss.com/msg/lv/clothes-footwear/footwear/mens-shoes/sports-footwear/u...

Ss.com - Krāpnieciska vietne

Krāpnieciska vietne Krāpnieciska vietne, kura manipulē ar saviem it kā "noteikumiem", bet faktiski izspiež naudu. Lauksaimniecības Zemes sludinājumu nevar pievienot, jo jānorada "iela", "māja" un "mājas nr", obligāti jāpievieno Zemes foto un virkne citu "noteikumu". Bet patiesībā vietne darbojas kā tipisks zaglu grupējums, kas izspiež naudu. Turklāt sludinājumu ievietošanas maksa it kā ir 1.99, bet papildināt var tikai par 5.00. Ārā no Latvijas kopa ar visu krāpnieku bandu! Rakstīšu sūdzību Ptac, lai slēdz par negodīgu komercpraksi un naudas izkrāpšanu.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Zagļu kantoris. Izkrāpj naudu par sludinājumu ievietošanu, atsaucoties uz mistiskiem noteikumiem. Lauksaimniecības zemei pieprasa uzrādīt "ielu"! Cenas kosmiskas, vienkārši izkrāpj naudu. Labāk ielikt sludinājumu fb. Nekad neizmantojiet šo krāpnieku kantori.