Drogas

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Drogas - Sūdzības un atsauksmes

Drogās - Darbinieka flirts

Darbinieka flirts Biju iepirkties uz drogām kopā ar vīru un pajautāju konsultantes Kintijas vai Kitijas palīdzību. Viņa protams laipni atnāca ar smaidu izpalīdzēt, bet konsultantes uzmanība netika vērsta man, bet ļoti liela uzmanība tika veltīta manam vīram. Visas atbildes uz maniem jautājumiem tika pasniegtas manam vīram kaut gan viņš neko nejautāja un vienkārši stāvēja blakus klusumā un skatiens bija vērst tikai uz viņa pusi. Nekad problēmu ar šī veikala konsultantēm nav bijis līdz šim brīdim un nekad neesmu...

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nepatīkama attieksme no konsultantes puses - visu manu iepirkšanās laiku (es iepirkos, nevis pastaigājos) ļoti uzmācīgi vilkās līdzi, burtiski stāvēja klāt, kad sniedzos pēc vajadzīgās preces. Tā vien gribējās pateikt ko riebīgu. Kā tā var katru klientu, bez maz, uzskatīt par zagli? Ļoti pretīga sajūta!

Drogās - Labs veikals

Labs veikals Vēlos izteikt pateicību mūsu veikala Drogas pārdevējiem konsultantiem. Vienmēr pieklājīgas, viasi jums pateiks, kur atrodas pareizā prece, kura ir labāka. Vienmēr draudzīgas. Vienīgais veikals, kur ivienmēr atvērs durvis mammām ar ratiem. Veikalā vienmēr valda patīkama atmosfēra. Ļoti laba attieksme pret klementiem. Es vienmēr nākšu vēlreiz. Paldies

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss 10. Februāra vakarā uz mani balsi pacēla kasiere veikalā "Drogas" kas atrodas tirdzniecības centrā "mols". Es nezinu viņas vārdu, jo viņa man neiedeva čeku. Kā tik rupja sieviete var strādāt apkalpojošā sfērā? Īstā vieta viņai strādāt cietumā par uzraugu.

Drogās - Draudzīgās konsultantes

Draudzīgās konsultantes "T/C Akropole drogas vieta vienmēr priecē ar laipnu apkalpošanu un gatavību palīdzēt, ja ir jautājumi par veikala preci, kuru nevaru atrast vienmēr palīdz. Izmantoju šo vietu ar prieku, it īpaši atceroties reizi, kad aizmirsu drogas karti draudzīgā meitene pie kases ātri atrisināja šo situāciju. Bieži vien izvēlos apmeklēt tieši šo drogas veikalu t/c akropole. "

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Iegāju drogās, lai nopirktu vienu lietu. Pieeju pie kases neviena nav, stāvu un gaidu, paiet kāds laiks, vēljoprojām gaidu, domāju nu pacietību tūliņ atnāks, paiet laiks vēljoprojām pie kases neviena nav, ieraudzīju veikala personālu, jauki pajautāju - atvainojos vai kāds lūdzu var pieiet pie kasītes, uz ko man neko neatbildēja, šķībi paskatījās uz manīm, pienāca pie kases, rupji paņēma manu preci, ne labdien, neko…es tikai vēlējos nopirkt preci vai man pašai viņa bij jāiesit kasē? Par ko tāda...

Drogās - Krāpšana

Krāpšana Veikalā pie stenda ar vīriešu dezodorantiem dove men karājas reklāma, ka, pērkot divus gabalus, tiek dota dāvana dove šķidras ziepes. Nopirku pat trīs dezodorantus. Kasē par dāvanu klusums. Pēc atgādinājuma, teica, ka dāvanas beigušās. Kad norādīju uz izvietoto reklāmu, pasauca veikala vecāko. Viņa vispār nerunāja ar mani, tikai klusi runāja ar kasieri. Kasiere vairākkārt atkārtoja, ka dāvanas ir beigušās un ar to saskarsme ar mani ir beigusies. Manuprāt tā ir krāpšana un necieņa pret pircēju. Tas notika 2024. Gada 20. Janvārī pulksten 15.46, čeka numurs 166/152.

AtrisinātaDrogās - Diskriminācija

Diskriminācija Pirms jaunā gada esmu iepircies drogas internetveikalā, piereģistrēju pirkuma čeku lai piedalītos ziemassvētku loterijā un laimēju nelielu Balviņu. Bet saņemt šo balvu es nevaru, jo esmu 1. Grupas invalīds un pārvietojos ratiņkreslā, bet vienīga vieta Rīgā, kur izsniedz balvas ir drogas veikals kr. Barona ielā 4 un tur ir trepes, pa kuriem uzbraukt es nevaru, turklāt problēmas ar autostāvvietām un netīrītu sniegu Rīgā līdz šim neviens nav atrisinājis īsi sakot šis veikals man nav pieejams: d...

Drogās - pastāvīgi uzlabo savu produktu izvēli

pastāvīgi uzlabo savu produktu izvēli Drogas ir mana go-to vieta, kur iegādāties augstas kvalitātes matu kopšanas produktus. Viņu plašajā klāstā es vienmēr atradu jaunumus, piemēram, Olaplex un citus profesionālus šampūnus, kas palīdz uzturēt manu matu veselību un spīdumu. Es īpaši novērtēju to, ka Drogas pastāvīgi uzlabo savu produktu izvēli, pievienojot jaunus zīmolus un sertificētus līdzekļus. Šeit es iegādājos arī mājas kopšanas produktus, jo tie ir vienkārši pieejami un piedāvā augstu kvalitāti par saprātīgu cenu.

Drogās - Nepareiza cenu zīme. Un rupja attieksme

Nepareiza cenu zīme. Un rupja attieksme Iegādājoties preci bija norādīta nepareiza cenu zīme nopērkot secināju ka ir nepareiza piegāju pie tās pašas pārdevējas un jautāju preci atgriezt un saņēmu apvainojumus ka atgriezt nevaru lai beidz čakarēt prātu un viņai nav nekāda daļa gar cenu zīmēm. Ļoti rupja attieksme. Piegāju pie otras meitenes tā tikai runāja krieviski latviski nesaprot. Ārprāts. Ļoti rupji.

Drogās - Laipna un pretīm nākoša apkalpošana

Laipna un pretīm nākoša apkalpošana Gribēju uzslavēt pārdevējas! Nāku uz šīm drogām jau labu laiku un ne reizi vēl nav bijusi slikta pieredze! Un šodien 08.12.23 ieskrēju vakrā pēc darba iepirkties un abas pārdevējas ļoti laipnas, smaidīgas un pilnīgi prieks ieiet tādā veikalā. Diemžēl neiedomājos apskatīties vārdus, lai uzslavētu. Tiešām uz šīm drogām ar prieku eju.

Drogās - НЕ ХОДИТЕ РАБОАТЬ В Drogas

НЕ ХОДИТЕ РАБОАТЬ В Drogas Внимание всем ! Кто собирается идти работать в компанию  Drogas. Хочу сразу вас предупредить что болеть там категорически нельзя. А то будете уволены. А в свои выходные дни вас заставят проходить никому не нужные тесты. А  откажитесь  директору пришлют приказ вас уволить. Ну и так для информации за все великолепные условия вам будут платить 2,79 Евро нетто в час.  Работать идти никому туда не советую. Берегите себя каждый труд должен быть оплачен.

C Celyi 08.11.2023
Komentāri 8 Tirdzniecība

Drogās - Bojāta prece

Bojāta prece Tc dole veikalā šodien iegādājos nakts lupu masku. Un šī situācija bija piemērs kādēļ ir jāņem prece no plaukta beigām nevis priekšējā. Citos drogas veikalos prece, droši vien negatīvās, kā man, piererzes dēļ, ir aizlīmētas ar skoču. Tādēļ rēķinājos, ka viss būs labi. Pārnākot mājās tikai pēc laika konstatēju, ka skoča “drošības lentes” nav. Nu un atvērot iepakojumu jauki novēroju, ka kāds to ir jauki palietojis pirms manis. Tikai es samaksāju. Ceru, ka drogas vadība ko darīs, lai šādi...

Drogās - Agresīvi nelaipna pārdevēja pret bērniem

Agresīvi nelaipna pārdevēja pret bērniem Devos ar bērnu nopirkt pirmo sejas krēmu un dezodorantu, kā arī daudz citas lietas. Regulāri tērēju šajā veikalā vairāk par 100 eur. Izvēloties dezodorantu, pārdevēja/veikala vadītāja paaugstinātā tonī bērnam norādīja, ka smaržot nedrīkstot, viss esot rakstīts uz iepakojuma. Jautāju kā var smaržu uzrakstīt, atbildēt viņa nebija spējīga. Tā vietā lai pajautātu kas mums interesē viņai bija ļoti nepieņemama attieksme, kā rezultātā bērns sabijās un vēlējās tūlīt skriet no šī veikala projām. Savu...

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss В магазине дрогас на Ул. Стурманю 29, работает девушка по имени татьяна, которая не всегда себя подобающе ведёт. Бывает наглой, и использует матерные слова. Моё терпение лопнуло, когда она не вернула мне мой чек с приобретенным товаром, потому что у неё какая-то коррекция! Не успела я расплатится, она мне уже выдает: «чек я вам не выдам, потому что вы отказались от товара, и мне нужно его записать». До этого случая, даже если я отказывалась от товара, чек мне всегда отдавали. Почему таких некомпетентных берут на работу? Разберитесь с этой сотрудницей, пожалуйста.

Drogās - Attieksme pret klientu.

Attieksme pret klientu. Labdien! Es vēlētos padalīties savā vakardienas pieredzē iepērkoties veikalā drogas. Tā kā lielveikals atrodas tuvu mājām parasti dodos tikai uz viņu, vakardiena nebija izņēmums. Izstaigājot veikalu rimi, iegāju drogas veikalā. Tikko biju izvēlējusies produktus, kurus vēlos iegādāties, devos pie kases. Melnmataina, garmataina meitene, kura iepriekš apkalpoja klientus uz mani vispār nereaģēja vai nedzirdēja, ka atrodos pie kases un vēlos jau beidzot apmaksāt produktus, kurus vēlos iegādātie...

Drogās - Jocīgi 🤭

Jocīgi 🤭 Ļoti smieklīgs atgadījums notikās šodien veikalā Drogas, pirmais moments gan bija mulsinošs, pēc tam jau smieklīgi palika. Tātad - lai uzprasītu sev interesējošu jautājumu, vērsos pie pārdevējas veltot “labdien”, pretim saņēmu “nu”.. :) nē, es neesmu princese un negaidu īpašu attieksmi.. Lūdzu, lai šis gadījums tiek interpretēts kā kuriozs! 😂

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Gribēju pateikt savu sabiedrisko fuj par akropoles alfa vadītāju pirmkārt. No kura laika mums Latvijā nevar atgriezt vai samainīt preci, ja pie kases ir ne tā Cena, kuru bija ieraudzījis klients. Vai ari speciāli salikts ir tik tuvu, kad lai cilvēkus maldinātu. Vēlējos nopirkt dezodorantu, bet pie kases izrādījas cita Cena, jo biju pārskatījusies. Kā rezultātā vēlējos samainīt uz to dezodorantu, kuram Cena ir ar atlaidi, un man pateica neapmierināts veikala vadītājs ka viņi to nedara! Novēlu visiem klientiem izvērtēt savus pirkumus šajā veikala!

Drogās - Labs serviss

Labs serviss Labdien! Šoreiz vēlos izteikt labu komplimentu veikalam Drogas Kuldīgā. Pārdevējas ļoti laipnas un atsaucīgas. Arī konsultantes ir ļoti apķērīgas un cenšas palīdzēt pat tad, kad liekas, ka nevarēs palīdzēt. Ļoti patīk jaunās darbinieces, jo var redzēt , ka ir vēlme strādāt un palīdzēt klientiem. Visas čē pē situācijas tiek atrisinātas. Super!

Drogās - Slikts servisa

Slikts servisa Šodien, 20 minūtes pirms veikala aizvēršanas, iegāju veikalā lai nopirktu sev matu balinātāju. Apvaicājos pārdevējai, kuru labāk man paņemt. Konsultante ieteica balinātāju, jautāju, vai kastītē būs viss vajadzīgais, jo reizēm nav iekļauts peroksīds. Viņa man teica lai neuztraucos, ka viss tur būs iekšā. Pārjautāju vēlreiz, vai tiešām. Konsultante visu laiku atbildēja man apstiprinoši. Tagad esot mājās, es redzu, ka tieši peroksīds nav iekļauts un jāpērk atsevišķi. Varbūt varētu konsultantēm pateikt, ka ja viņas nepārzin produktu, lai nedod maldinošu informāciju par to.