MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

504
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima -

Chuko-direktor "Maxima" svoloch i polnoe dermo!!!Pust ostavit v pokoe vsex rabotnikov etoj maximi i dast spokono vdoxnut svezego vozduxa a ne togo 4to daet eta drjanj!!!!!Zakrojsa xotj odin raz dura latiwskaja

I Irina 29.04.2007
Komentāri 3 Veikali

Maxima -

direktor pridumala novii biznes s kolaskami.polu4it obratno 20sant. ili 1lat prakti4eski nevozmozno.okolo budki gde stavat kolaski dezurit djadka bomzevatogo vida i zabiraet kinutuju kolasku s denezkoi.poetomu pristegnut kolasku vam nekuda.

V valerijza 29.04.2007

Maxima -

Segodnja reshil zaexat' za pokupkami v Maximu, v tu chto v Imante. Na parkovke pochti stolknulsja s perevozchikom tachanok zakupochnyx. Dorogu ustupit' emu ne mog, t.k. szadi podpirali drugie mashiny. Smotrju na nego- mozhet podvinitsja (tachanok u nego nemnogo bylo)- tot chego-to bubnit. U menja okno zakryto- nifiga ne slyshu. Otkryl okno, proshu ego chtoby povtoril, mol ne rasslyshal ja. V otvet (doslovno):"Da poshol ty v ZHOPU!!!".

MAXIMA Deglavas ielā - Kārtējā vecā prece

Kārtējā vecā prece Kārtējā vecā prece :( nu es nezinu ... man jau brīžiem liekas , ka par mums parastajiem mirstīgajiem cilvēciņiem vienkārši ņirgājas , es vēl neko neteiktu , ka citos veikalos , nu ir beidzies tas realizācijas termiņš nu tad attiecīgi cenu zemāku un gan jau tik un tā izpirks...bāc tikko bērnam pirku našķus un pamanīju , tikai tagad darbā , ka šokolādei termiņš 1,5 mēn . jau kā beidzies... un kur tad mūsu veti skatās ??? Jeb vienkārši labus kukuļus dabūn ?

Maxima -

Reālākā miskaste!!! Grīdas netīras - vienmēr kautkas izlijis vai izbiris! Galdiņi kur paēst nopuņķoti ar ēdienu atliekām! Groziņi nekad nav tīri , lipīgas vielas piekaltušas un drupačas! Pārdevējas TĀDAS BREMZES salātus trauciņā liek kā mironis gribās pilnīgi uzšaut!!! Krievenes tur tik šancē, ar pirkstu jārāda lai kaut ko palūgtu! Pārdevēju uzraudzes vispār tadas komandierenes zirgastēs ar ēzeļa ģīmi skalo smadzenes personālam.Stāv akcijas cena un parastā cena diskiem, kurai ticēt - vienkārši nepirkt neko MAXIMĀ - MAXSŪDS!!!

MAXIMA Jelgava -

vsjo na4alosj s togo, 4to moj parenj s drugom posli v Maximu....pri vixode ix zaderzali oxranniki, po podozreniju v vorovstve, zaveli v svoju kamorku i stali izbivatj.moj parenj pozvonil, prosil, 4tob mi vizvali policiju, ego izbivajut v Maxime.posle u nego bil otklju4n telefon.zakon4iv rabotu, ja otpravilasj tuda, 4tob uznatj, 4to slu4ilosj, kuda delsa moj parenj. obnaruzila v toj ze Maxime absoljutno "nikakix"oxrannikov, oni zaperli menja v svoej kamorke, zapugivali, nedvusmislenno namekali ...

Maxima -

Uvazhaemij pokupatelj, uneswij knigu zhalob!!!!! Vernite, pozhalujsta, vedj drugie pokupateli tozhe hotjat pozhalovatjsja, na nas takih plohih!!!!!P.S. Vorovatj nehorosho

Maxima -

dorogie ljudi posisjajusie magazini butjte ljubeznej i otnositesj s ponimaniem k sluzasim magazinov oni vse ljudi a kompjutornaja texnika eto roboti u kotorix bivaet zboj v programme sluzasie bivajut dopuskajut oplosnostj v rabote no ne spicaljno mi vse ne idealjni .budjte ljubeznej snimi kogda oni ot 4istogo serdca izvinjajutsja i pitajutsja zdelatj vsjo 4tobi nepoterjatj klienta,a mi inogda vedjom sebja po svinski k nim.zadumajtesj.ja ponimaju kogda xomjat ,ogrizajutsja eto da oni nepravi.ja nadejusj na ponimanie

O oa 03.04.2007
Komentāri 2 Veikali

Maxima -

Maximas veikali ir briesmiigi!!!! visur, ne tikai Muukusalas ielaa! bet taa kaa man te biezi nakas iegriezties, tad arii dazhaadus parkapumus te pamanu visbiezaak.regulari pirceeji tiek apshmaukti ar dazhaadaam atshkiriigajamm cenamm- panemu zupu plauktaa ar cenu 0.22, aizejot pie kases izradas, ka cena ir 0.35 un pec tam, kad pamanu cenas atshkiriibu, pardeveeja uz tevi kliedz, lai izlemjot, ko dariit ar preci.pirku miikstas chiibas, tam arii taa pati probleema, uz chiibaam cena 4 ls, iisteniibaa 5ls.kaada kasiere dominas maximaa vispaar nerunaa latviski! nu kur mees dziivojam, a???

L LilleDille 31.03.2007

Maxima -

Triangula bastiona Maximaa man iesveera 300g kjiinas salaatus a uzliimeeja papiiru uz kura bija vistas rullete kura maxaaja 4 ls/kg - 2 reizes daargaak - nuuu... nepaskatiijos laiciigi - ljaavos apshmaukt mani par apmeeram puslatu :(

MAXIMA Imanta -

Sini veikala grux ieksa visus leisu sudus ko pie sevis nevar pardot to tirgo Latvija

Maxima -

Iepērkoties šajā veikalā esiet uzmanīgi. Pērkot piena produktus varat iegrābties vecos. obligāti apskatiet termiņus. Ne šodienas ne vakardienas pienu nedabūsiet. aizejiet labāk uz super netto nopirkt svaigu. Maize ar beigušiem termiņiem. Par dārgo lasi nemaz nerunāsim. Nebaidaties to garšot jo mājās tas var būt neēdams. Direktori varat nerunāt latviski nesaprot. Tāpēc ari pie kases nepareizi rakstīts izlasiet rakstu pie kases lentas tur noteikti rakstīts čista Latviski.

A aldislet 19.03.2007

Maxima -

Zashli s moim drugom kupitj shto ni budj perekusitj. Do etogo bili jeshe v odnoj maxime i pokupaki kanceljarskije tovari (tolko ucheba nachalasj - sentjabrj). Odna iz kuplenih ruchek lezhala u druga v karmane i v kakoj-to moment vivalilasj, on jeje podnjal i polozhil obratno v karman. Na vihode nas ostanovila ohrana i poprosila projti s nimi. Druga uveli, a menja ostavili so vtorim ohrannikom v zale. cherez 10 minut menja pozvali i skazali, shto ja dolzhna zaplatitj Ls 10 shtraf za ukradenuju...

Maxima -

vcera kupila apelsini po 0,65,tak oni vnutri suxie,a svidu takie krasivie!Na derme navarivajutsa,urodi!

Maxima -

Pirku Maxima "veselibas salatus" , kas akcija maksāja 0.69Ls/kg, tak majas tikai ieraudziju, ka uz cenu zimes bieshu salati nosaukti par "rasolu ar pupinam" par 1.19 Ls/kg, kaut nevienas pupas manos salatos nebija un majonezes ne tik. Iesaku visiem jau veikala parbaudit ko jums censhas iesmeret.

Maxima -

V MAXIME NA DEGLAVA-OTVRATITELNOE OBSLUZIVANIE,NESOOTVETSTVIE CEN,I GLAVNOE-NE FIGA NE DEWEVO! i nenado gnat na nescastnix kassirov-stali bi vi rabotat xorowo za takie kopejki?OCEN XOCU CTOB MAXIMA OBANKROTILAS!

Maxima -

Nu galdi, kur ēd cilveki nekad tur nav bijusi tīri....

Maxima -

sausmas,apkalposana nekada limeni,apsardze vispar neko neskatas,normali pakonsulteties nevar,attieksme galigi garam.gribas pateikt tikai sliktu par to veikalu.vienigi ka cukurs letaks un vel paris preces,bet neko citu tur ari neperku.

Maxima -

ho4u skazatj 4to Vse MAXIMI POLNOJE GAVNO v4era kupila ribu hek prisla domoj ona stala vonjatj holodilniki ne sootvetstvujut normam v MAXIMA sirki , moloko smetana vsjo skisaet ranse sroka tuda nado napravitj SES a pro mjaso ja voob4e ne ho4u govoritj, 4to kasaetsja kassirov i prodavcov tam voob4e obsluzivanije xrenovoje VMESTO KARTOSKI VIBIVAJUT KIVI KTO TAM RABOTAJIET POLNIJE URODI URODI URODI URODI

T tainahaha 23.02.2007
Komentāri 7 Veikali

Maxima -

ho4u skazatj 4to Vse MAXIMI polnoje govno v4era kupila ribu hek prisla domoj ona stala vonjatj holodilniki ne sootvetstvujut normam v MAXIMA sirki , moloko smetana vsjo skisaet iranse sroka a po4emu potomu 4to t ne sootvetstvujut normam tuda nado napravitj veterenarnuju sluzbu a pro mjaso ja voob4e ne ho4u govoritj, 4to kasaetsja kassirov i prodavcov tam voob4e obsluzivanije xrenovoje VMESTO KARTOSKI VIBIVAJUT KIVI