LBK/ Latvijas Biznesa Koledža

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

LBK/ Latvijas Biznesa Koledža - Sūdzības un atsauksmes

Lbk University - Tīrais blefs tā skola

Tīrais blefs tā skola Silti iesaku jums neiet uz so skolu macities, jo te no mācīsanās ne smakas tikai dazas simboliskas lekcijas nedela. Un par visu tur ir jāmaksā, piemēram par studenta apliecību jau 3 LS un tas nav vienīgais, atliek laikā nenokārtot kādu ieskaiti - maksā, atliksi ieskaites kartosanu vēl atkal, nu jau dubultā maksā! Aizej uz info centru domā ka kko noskaidrosi, bet nē saucamajā "INFO" centrā neviens arī neko neparko nezin. Atliek kko ne tā izdarīt - MAKSĀ! Atklāti sakot tīrākais bardaks! Ir daudz labākas skolas!

S slepens 26.02.2009
Komentāri 18 Izglītība

Lbk University - Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju

Ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju LBK Latvijas Biznesa Koledza-vse ochen krasivo, vezde idet super reklama, no ne dumaite blizko podxodit k etomu zavedeniju. Naveshajut "lapshi'' polnie ushi. Akreditacii net, xotja srazu eto skazut. U juristov daze programma ne akreditovana. Organizacija raboti (uchebi) nikakaja. Xorosho s prepadavateljami povezlo, tolko zalko, chto takie ljudi rabotajut v takom nikudishnem koledze!

D Dana R 18.01.2007
Komentāri 56 Izglītība