BUMPO SIA - KRĀPNIEKS

BUMPO SIA
Reģistrācijas numurs 44103029814
Viesturs Krūzenbergs, valdes priekšsēdētājs

Ja vēlaties strādāt Par "vēdertiesu un jumtu virs galvas", ēst nocenotu pārtiku un smēķēt krievu cigaretes, tad SIA BUMPO īsta vieta.
Vadītājs Viesturs Krūzenbergs un viņa ģimenes locekļi ilglaicīgi nelegāli nodarbina strādniekus savā uzņēmumā, par vēdertiesu.
Atved nocenotu pārtiku, pamet kādu cigarešu paku, bet samaksu pārliek no dienas uz dienu.
Darba laiks nav normēts - būs jāstrādā pa 12-16 stundām (minimums), vārds brīvdienas - NEEKSISTĒ.

Produkcija tiek nodota, bet algas kā nav tā NAV!

Pastāvīgi meklē jaunus darbiniekus, kadru maiņa baisa.

IESPĒJAMS Limbažu novada VID un VDI amatpersonas arī saņem dāvanas, jo uz sūdzībām vairāku gadu garumā netiek reaģēts!
Sistēma darbojas līdz šai dienai.

Tiek piesaistīts KNABs un galvenas VDI un VID institūcijas.

Esiet uzmanīgi ar Viesturu Krūzenbergu un SIA BUMPO - KRĀPNIEKS ar lielu pieredzi.

K Kastrolis1978 18.07.2015

Tiiraka taisniba, tikai tagad sii iestaade ir nomainijusi nosaukumu !

K Kastrolis1978 18.07.2015

Ta ir taisniiba, viss tiek soliits, bet nekas netiek pildiits, cilveku manisana, krapsana, cilveki esat uzmaniigi ! Labakaja gadijuma sabojata veseliba un nav pat garanteeti 300 eiro menesi !

Inženieris 20.07.2015

SIA BUMPO 25.06.2015 nomainīja nosaukumu uz BERGMILL, bet KRĀPNIEKI ir un paliek KRĀPNIEKI!!!

BERGMILL, SIA

Reģistrācijas numurs, datums 44103029814
Juridiskā adrese Limbažu nov., Viļķenes pag., "Vaivari", LV-4050

J janisklavs123 15.12.2015

taisnimba ko runa par sija bumpo

J Jl26 21.12.2015

Zin, kas ir vecīš... pats tur esmu strādājis, gateris kā jau gateris... ja normāli strādā, tad arī kaut cik normāli maksā ! Problēma tā, ka cilvēki paši nav ieintresëti kko nopelnīt - žēl ka lielākā daļa aprobežojas ar to, lai viņiem sanāktu tik cigaretes un kkas ko ielik vēderā, žēl, bet tā nu tas ir !