Build Up Development, SIA - krāpnieciskas shēmas

Anis Jānis īsts latviešu shēmu taisītājs. Sākumā būs labs darījumu partneris,bet pēc tam kad pienāks laiks maksāt,tad vairs neko netaisās pildīt.Pilns internets,kā viņš visu uzmet. Nekad nekādus darījumus ar viņu neiesaku slēgt,ja negribat pazaudēt savu naudu.

K

ilmaars 22.08.2014

Jau 4. sludinājums par kārtējiem piekāsējiem - vai tad nav gūta mācība? Vai arī šī ir tīša cilvēku maldināšana (visi slikti, bet tev vienam vai tu pats visu ideāli izdari un nekad nemānies). Kā var zināt, ka šī nav konkurentu nomelnošana?

H Heders 26.10.2016

К сожалению мы мало читали отзывы-- Янис Анис--мошеник . Мошеник в особо крупных размерах. Нашу компанию он кинул на 130 тысяч евро. Выполненные работы. Подписанные договора. Обещания--лжец и врун. После чего разорил Build up SIA / И снова сидит в том же офисе.. Кроме нас он кинул ещё несколько поставщиков труб и услуг в общей сложности на 200 000 евро , и более 20 мелких компаний , не заплатил за аренду техники, стоянок ит.д. На всё это есть документы. Его место в тюрьме.