BREM Nekustamā Īpašuma birojs - Nekvalitatīva apkalpošana

BREM Nekustamā Īpašuma birojs - Pieņemu, ka runāju ar vienu no viņa darbiniekiem Oskaru.
Attieksme un pieeja bija vienk. drausmīga, sajūta bija tāda, kā es vispār viņu esmu uzdrīkstējies traucēt, itkā būtu pie viņa mājas aizgājis, un no gultas izcēlis, lai gan es zvanīju darba dienas laikā.
Viņi piedāvā dzīvokļus uz īri, kad jautāju par īrēšanu, un par pašu dzīvokli, sajūta bija, kā kaut ko ņemu viņam nost, asas un nepatīkamas atbildes. Nerosināja pat velmi braukt skatīties, kur nu vel kaut ko īrēt no šī uzņēmuma.
Brīnos, ka vispār viņiem ir klienti, katrā ziņā neiesaku ar viņu kontaktēties, nav patīkams cilvēks.
Viņu objekti pārsvarā vēstniecības rajonā, un arī nav nekādas pilis, lai varētu šādi izturēties pret īrniekiem, plus skatos, ka tie dzīvokļi jau mēnešiem tiek pārpublicēti un nevienam nav vajadzīgi, tagad arī saprotu kāpēc, ar šādu pieeju diez vai ko viņš var izīrēt.

ī

E ElinaK 15.10.2013

Pilnīgi piekrītu. Mums dzīvoklī joprojām nav pieslēgta apkure, lai gan visu samaksājām laikā. Atbildību Oskars uzvēla Rīgas siltumam, bet kad mēs zvanījām RS viņi paskaidroja, ka nebija nomaksāts parāds par situmu no viņu puses. Rēķinā pienāca 75 LVL avanss par siltumu, kā drošības nauda, kuru arī samaksājām, jo tika paskaidrots, ka šī nauda tiks atdota īres sezonas beigās. Zinam, ka māja Miera ielā 101 ir rindā uz siltuma pieslēgšanu, bet kapēc mums kas nekādus parādus neesam taisījuši jācieš viņu neizdarības dēļ..

D dkpro 04.11.2013

Pilnīgi pareizi tas Oskars jūtās kā ķēniņš savā karaļvalstī...vēl tikai kroni uz galvas varētu uzlikt :D!Atieksme vienkārši drausmīga, ja zvani viņam tad sajūta ka šim kkādu gabalu no miesas izrauj ļoti nepatīkams cilvēks.

D dvids 31.01.2014

Arī pievienojos minētajiem viedokļiem. Nodzīvoju mēnesi Alberta ielā - ilgāk nevarēju izturēt. Dzīvokļu kvalitāte drausmīga, apsaimniekošanas maksa - neadekvāta, Oskars - uzpūtīgs idiots. Brīnos, kā šis kantoris vēl eksistē.