www.sudzibas.lv Boozie Slikts serviss

Boozie - Slikts serviss

Jelgavas Boozie veikala jaunā pārdevēja stāv tieši priekšā veikala ieejai, smēķē, runājas ar savu draugu/paziņu un Saka, ka būs jāuzgaida, jo viņai esot pīppauze. Es un vēl viens potenciālais pircējs aizgājām:) gribētos, lai šo ziņu ierauga arī boozie vadība un apdomājas, kādus cilvēkus pieņem darbā. Kas ir pirmajā vietā? Pīppauze un saruna ar paziņu, vai tomēr pircējs?

O Observatorija 17.12.2023

Protams darbiniekam jabut partaukumi,viņš var uzpipet,paēst,aiziet uz tualeti,no ta ka jus aizgajat boozie nebankrotes

A Annaaaaaaaa 17.12.2023

Te ir stāsts par attieksmi! Vispār nenoliedzu nepeiciešamíbu uz pauzēm un noteikti tas ar darba devēju ir atrunāts, kā tas tiek organizēts. Apšaubu, ka šādi. Es aizgāju tur, kur ir foršas pārdevējas ar foršu attieksmi. Un ar to foršo attieksmi man nav problēmu arī pagaidīt 😊

A anonymous_1 17.12.2023

Nu ko jums ar "Potenciālu pircēju" pateikt, muļķi. Darbiniece var paņemt pīppauzi vai aiziet pusdienas. Izskatas smieklīgi ka nav slinkums rakstīt sūdzību uz veikalu kur darbinieki pīpe, bet grūti uzgaidīt kamēr darbiniece pabeidz pauzi :)

A Annaaaaaaaa 17.12.2023

Un Jums nav slinkums vēl šo lasīt 😊 Es par attieksmi runāju un vietu, kuru darbiniece izvēlējās kā savu pauzes vietu. Uzliec zīmīti, esmu pārtraukumā, būšu atpakaļ plkst. ... Es labāk izvēlējos aiziet tur, kur ir foršas pārdevējas, ar foršu attieksmi pret klientu nevis smēķē pie galvenās veikala ieejas 😊

RAMONA👀 17.12.2023

Cilvēks ir pelnījis pauzi, bet nu laikam ne ar tādu pasniegšanas veidu.

A Annaaaaaaaa 17.12.2023

Par to arī ir stāsts. Protams, ka pauze ir nepieciešama katram. Bet ne stāvot pie pašas veikala ieejas un paziņojot, ka būs jāpagaida, jo viņai pīppauze.

Dusmīgais Ainārs 17.12.2023

Dzērāju problēmas

A Annaaaaaaaa 17.12.2023

Un te nu Jūs kļūdaties, jo alkoholu nelietoju, bet šādu komentāru jau gaidīju. Šajā veikalā pērku ūdeni, jo tas ir tuvākais veikals mājām 😊