www.sudzibas.lv Bolt Support neatbild jau vairāk par 48 stundām

Bolt - Support neatbild jau vairāk par 48 stundām

Paris dienas atpakaļ taksī izkrita atslēgas no mašīnas. Pa cik dzīvojam Rīgas centrā izmantojam to reizi pāris dienās. Kad ievērojām, uzreiz mēģinājām zvanīt vadītājam, bet pa cik pagāja vairāk par 24 stundām, telefons nebija pieejams. Uzreiz uzrakstīju support. Netika atbildēts. Uzrakstījām vēl vienu keisu par to specifisko braucienu. Arī nekas. Beigu beigās jau vairāk par 48 stundām stāv 6 neatbildētie čati. Nav iespējas nekur piezvanīt. Pat paprasījām draugus uzrakstīt. Arī klusums. Vai tas ir labs serviss? Pagājušo reizi izrakatīja sodu uz 500 eiro par bojājumu, kuru pat nevarēja pierādīt.

17.04.2024

Q

Brauc labāk ar riteni nekā sēdi smirdīgā taksī kur vadītājs vispār nemāk braukt!