Binitex - Krāpšana

Noziedznieki savus upurus meklē ss.lv
lielākā programmatūras izstrādes kompānija daugavpilī meklē darbiniekus gan ar pieredzi, gan bez tās.
Ja tu esi pieredzējis programmētājs, vai arī ir tikai sācis apgūt pamazināšanās programmēšanā, tev ir vēlme mācīties un augt kopā ar mums, tad sūti mums savu cv.
Kampaņa Daugavpilī meklē programmētājus nozog savus testus tehniskos uzdevumus un nodod kā pāļus attīstībai un saskatījām tiek uzbrukts darbā un es ar tiesnesi atklāju savu kodu pēc mājas lapas un web dizaina darba veikšanas ani nomainīja žurnālu pret binteksu un piesavinājās manu mājas lapu krāpnieki man neko nemaksāja brīdinu visus binteks nozog tehniskos uzdevumus nepadodies darbam tik un tā neņems bet tas ir kauns būsi zagļi
кампаня в даугавпилсе ищет программистов крадит их тестовае техническое задания и выдает за свай разработку а саискатилу атказывают в работе и я судевлением обнаружил свой код посли выполнения работы по сазданию сайта и вэб дизайна ани паменяли лога на бинтекс и присвоили мой сайт мошенники ни чего мне не заплатили предупреждаю всех бинтекс крадет технический задания не пападитесь на работу все равно не возьмут а обидно буде воры.

B BinitexSIA 29.11.2023

SIA Binitex занимается разработкой B2B систем для корпоративных клиентов в US и EU. Мы не разрабатываем сайты. Прошу привести доказательства некорректных действий с нашей стороны, либо удалить непроверенную информацию.

B BinitexSIA 29.11.2023

Если вас интересует, можем прислать ЛС с тестовым заданием. Мы заинтересованы в сотрудничестве с талантливыми творческими людьми.