- Lindo ķīmiska tīrītava - Turies tālāk no tas!!!

25/07/2015 Es atdevu savu jauno, ļoti skaistu un ļoti dārgu VERSACE kleitu (raž.Italija) LINDO ķīmiskajā tīrītavā. Kāds man bija šOKS, kad es ieraudzīju to, kad atbraucu to izņemt. Visa mugura bija vienkārši caurumos. Kleita ir sabojāta pa galam, diez vai ir iespējams atkal to nesat. Es uzrakstīju sūdzības vēstuli Lindo ķīmiskajai tīrītavai, uzradijot čeku par to kleitu ar lūgumu atgriezt man pazaudēto naudu par sabojāto kleitu. Bet es biju šoka, kad parevidēja, pat nepateicot man nevienu reizi atvainojiet!.... pateica man: Lai es negaidītu ka man atgriezis visu summu par to kleitu. Esmu ļoti dusmīga un ja es 10 diena laikā nedabūšu savu naudu par sabojāto kleitu, es izdarīšu visu lai tik to kantoru aizver ciet!!!!!!!!

D d_pred 30.07.2015

T trubele 05.08.2015

tu no dirsas to iznemi blegj????????????

K Kristaps 30.08.2015

Šausmas!
Lūdzu dariet visu iespējamo, lai atgūtu zaudēto naudu vai slēgtu to kantori, jo es pats nesīšu lietas uz ķīmisko tīrītavu un man tagad ir bailes, nezinu uz kuru nest.
Ieejiet viņu mājaslapā - http://www.lindogrupa.lv/lv/kontakti.htm
Un noteikti vismaz sūdzībās norādiet tos vārdus, kas tā izrīkojās, vismaz tādā veidā viņus kauninot, katru reizi ierakstot google to vārdu būs šī sūdzība, tāpēc, lai cilvēki sāk domāt ko darīt un kā darīt pareizi!

kritiķis001 12.01.2016

Viņi savā ķīmiskajā laiž kodes uz apģērbiem? Pretīgi, lai maksā kompensāciju.

Pievienot komentāru bildei