www.sudzibas.lv Bez Tabu Vienu darbinieku frizieris sveicina

Bez Tabu - Vienu darbinieku frizieris sveicina

Kā visiem zinams, Bez tabu vada ļoti labi cilveki.Man no visiem vislabak patīk Evelīna /kā sieviete/.
Un Juris kā jau Juris, tas arī labs darbinieks, visu paska.Kad Ēriks bija studijā, arī labi vadija raidijumu.Un tad ir trešais puisis, kuram vārdu esmu aizmirsis-to tad arī frizieris sveicina.Ja gadijumā arī viņs šo lasa, tad lūdzu viņu savest sevi kartībā.Kaut kā pietrūkst dūšas zvanīt raidijuma laikā un tā publiski visu izteikt.
Paldies!

H

P puisis 01.11.2009

Gribi skatīties uz to džeku un sist sev kulakā, kamēr mati par garu, traucē? :))))

Z Zigfrīds 03.11.2009

Ej d***t!

E edgars.kaladinskis 15.05.2015

E edgars.kaladinskis 15.05.2015

Esat kolosāli, raidijuma darbinieki!Prieks, ka palīdzat cilvēkiem.Bet ir viena nelaime, Jūs nevar ne sazvanīt, ne uz e-pastu atbildes sagaidīt, tas ir bēdīgi.Cilvēki cer uz Jums.Var taču palasīt vai uzklausīt un tad lemt, vai var ko darīt.Es trīs nedēļas nevaru ne sazvanīt, ne e-pasts palīdz.Esmu no Jelgavas Veiksmi Beztabu