www.sudzibas.lv BERMUDAS zivju restorāns, SIA"RTGM" Tirdzniecības noteikumu pārkāpums

BERMUDAS zivju restorāns, SIA"RTGM" - Tirdzniecības noteikumu pārkāpums

Neiesaku apmeklēt Bermudu zivju restorānu Jūrmalā, tur pirmo reizi satikām iestādes saimnieku un bijām šokā.
Viņš atteicās dalīt rēķinu ar diviem svešiniekiem pie viena galdiņa, jo citi galdiņi bija rezervēti. Uz jautājumu par atsevišķiem rēķiniem, saimnieks – viņš ar sevi neiepazīstinājās – atbildēja "viens galds, viens rēķins" un piedāvāja paņemt līdzi kalkulatoru, lai varam rēķinu sadalīt. Kad atteicāmies, viņš ieteica iet un meklēt vietu ar diviem atsevišķiem rēķiniem. Žēl, ka restorāns zaudē lētas ēstuves statusu. Tas ir pilnīgs tirdzniecības noteikumu pārkāpums. Bet mēs ceram, ka Patērētāju tiesību aizsardzības komisija mums palīdzēs to izdomāt.
Ar cieņu.

Velvetpopstar 20.07.2023

Grūti sadalīt rēķinu? Gabals nokritīs?