www.sudzibas.lv Bemberi.lv Slikts serviss

Bemberi kafejnica/ Saulkrasti - Slikts serviss

Ļoti slikts apkalpojošais personāls,rokas nemazgā,maisiņš kur ieliek bulciņas nokrīt zemē netiek izspiests pie atkritumiem bet liek nākošajam pircējam bulciņas.Aiz letes grīda netīra,pasūtījuma lapiņa nokrīt uz grīdas tiek pacelta un ar netīrām rokām turpina strādāt.

I Innuendo 02.02.2016

пакет упал? вы же снаружи его не облизываете? я надеюсь.
и не видела ни разу, чтобы там голыми руками кто-то булочки брал. в таком случае не имеет значения, поднимался ли пакет с пола.

кому вообще в голову придет жаловаться на бембери?
не первый год каждое лето там регулярно отовариваемся, претензий нет (кроме больших очередей за едой :))

S Sanija Veinberga 03.02.2016

Nepiekrītu. Manuprāt, apkalpojošais serviss ir ļoti labā līmenī. Pārdevējas ir ļoti laipnas, smaidīgas un patīkamas. Nekad neesmu redzējusi sūdzībā aprakstīto situāciju!

E Elīna Strazdiņa 03.02.2016

Gribeju pieminēt, tikai to, ka esmu redzejusi, ka pārdevējas pat ēdienkartes slauka, nekur neko tādu neesmu redzējusi. Pavāres man regulāri iznes frī kartupełus līdzñemšanai cimdos- kas norāda, sanitārās normas ir augstā līmenī, un citiem uzñēmumiem ir no kā mācīties!