www.sudzibas.lv banka X kredītatmaksa

banka X - kredītatmaksa

Konkrētās bankas nosaukumu negribu saukt skaļi. Tikai gribēju padalīties situācijā un tās risinājumā. Šī banka X pieprasīja no manis soda naudu par to, ka 14. datums bija brīvdiena. Savu maksājumu biju veikusi darba dienā, pavisam laicīgi, pāris dienas pirms mistiskā 14. datuma. Bankas darbiniece man pa telefonu skaidroja, ka mana neizpratne par ko viņiem it kā esmu parādā ir pamatota, jo es visu izdarīju pareizi, bet bankas sistēma nedarbojas kā nākas un tamdēļ man viņiem jāmaksā. Tā nu es parēķināju, ka man šis kredīts ir jāatmaksā vēl daudzus gadus un maksāt soda naudas par visiem mēnešiem, kuros 14. datums būs brīvdiena, neatkarīgi no tā, ko daru es, neesmu ieinteresēta. Biju arī diezgan droša, ka bankai nav tiesību pierasīt no manis naudu par savas sistēmas kļūdām. Un tā vietā, lai baurotu pa visu pasauli, cik negodīgi, pakonsultējos ar paziņām juristiem un darīju to, ko šādās situācijās ir jādara - rakstīju iesniegumu bankai, lūdzot pamatot, ar kāda tieši likuma pantu vai līguma punktu viņi ir tiesīgi no manis pieprasīt soda naudu par to, ka viņiem kaut kas nestrādā. tā nu nepagāja ne divas nedēļas, kad saņēmu ziņu no bankas ar atvainošanos un jauno aprēkinu, bez šiem soda procentiem.
Morāle šajā visā - ja jums ir problēmas ar jebkādu iestādi (vai tā būtu banka, veikals vai kas) - rakstiet iesniegumus, lūdziet rakstiskus paskaidrojumus un pamatojumus, jo tikai tā jūs varat pierādīt, ka starp jums un iestādi ir noticis dialogs. Un tikai tad, ja šis dialogs nekur neved, tikai tad vajag sūdzēties "Bez Tabu", "Tautas balsij vai kādai citai iestādei.

D

а Александр 03.04.2009

ну вот очень зря нет названия банка...
народ должен знать своих козлов!