www.sudzibas.lv balttels,gsmshop.lv tirgo bojatus telefonus.

balttels,gsmshop.lv - tirgo bojatus telefonus.

nopirku pie viniem interneta veikalā gsmshop.lv(balttels)telefonu, kuru pec divam dienam jau vajadzeja atdot garantijas remontā.tagad navaru atgut savu telefonu, jo gsmshop nav nokartojis rekinus ar darbnicu, tur man iesaka griezties pateretaju tiesibaas.jo izskatas, ka viņi ir maksatnespejigi.

E

B BBB 27.09.2008

Jā, mēs ar kolēģi viņus tiesā iesūdzējām, viņi mums ir katrai parādā vairāk kā tūkstoti latu, un neliekas ne zinis, notinušies, un gariem deguniem atstājuši ne tikai klientus, bet arī darbiniekus. Nekaunīgi. Bet tas viss gan jau nāks atpakaļ.

N navsvarigi 22.11.2008

Nazinu, es nopirku Balttels telefonu un man viss iet! manuprat, bojats telefons var trapities da jebkur!

K kaspars 24.10.2010

Es nopirku pirms kada laika jaunu moblo telefonu W960I un tgd vins sacis nikoties jau otro reizi! aiznesu uz servisu un pec kada laika to sanemu atpakal! tgd vins atkal nestrada tiesa nozime skarienjutiga programma !!