www.sudzibas.lv Baltkom digitala televizija dekoderis, slikta kvalitate, darbinieku nespeja izskaidrot kapec ir ta ka tas ir

Baltkom digitala televizija - dekoderis, slikta kvalitate, darbinieku nespeja izskaidrot kapec ir ta ka tas ir

Man ir jauns televizors, kur ir iebuvets dekoderis, uzzinaju, ka vel japieperk speciala karte, nopirmak, maksaja 40LS.

Lietoju kadu laiku Baltkom digitalo televiziju bez lielam problema, ja neksaita, ka kvalitate galiigi neatbilst digitalas televizijas kvalitatei. Nu nekas, domaju, gan jau maja nav tika jauna, vadi paveci...

Parvacamies uz jaunu dzivokli - jaunbuvi. Izdomaju turpinat to pasu ligumu, uzzinaju ka tas ir iespejams, milziigs bija amans parsteigums, kad ar mani nosledza pilniigi jaunu ligumu, (par parnesanu vel 16 ls paludza samaksat!) ka ari paaugstinaju maksu par 3 ls, aizbildinoties ar kaut kadiem terminiem... Ka maksa mainas atkariba no vietas, kur tiek pieslegta televizija.

Butut viss ok, ja man neiesmeretu vecu dekoderi!!! 2006 gada vecu grabazu, kas nu galiigi neiet klat manam jaunam televizoram!!!

Kad prasiju kapec ta?? man tacu ir iebuvets dekoderis un karte nopirkta pa 40ls un viss gaja ieprikseja maja.

Atkal sanemu tikai metasanos ar terminiem, nez kapec ar manu dekoderi televizora neiet televizija saja maja...

Esmu soka.. par kvalitati nerunajot.. daudzdi kanali raustas un rada kubicinos...

Sonedelj pat pareju pie cita operatora.. pashlaik gan vel mekleju pie kura tiesi!

O

M Milda 21.09.2009

ĻOOOTI iesaku no BALTCOM paņemt izziņu, ka Jums pret viņiem NAV vairs nekādu saistību un dekoders atdots, kā arī pārējās saistības ir dzēstas un nēesat viņiem neko parādā!Citādi pēc kaut kāda laika atsūtīs Jums draudu vēstules, ka esat parādā kaut kādu mistisku summu, par kuru paši paskaidrojumus nespēj sniegt!ĻOTI JUMS to iesaku darīt!No manis papildus gribēja izspiest vairāk kā 40Ls.Nodeva pat parādu piedziņai un zvanījās un traucēja!!!Līdz griezos ar sūdzību un saviem maksājuma uzdevumiem pie viņiem, un tad vairs nebija ko atbildēt!Neuzticos šai kompānijai, jo arī manā paziņu lokā ir dažnedažādi "pārpratumi".Lai veicas!

L Liga 22.09.2009

mja, uz jaunbuvem ir ka ir, tur vispar vai nu monopols, vai izveles nav. bet ja maksa mainas - jo skatas, ka tikli rekonstrueti, kaadas izmaksas bijusas maajaa!
varbut ja butu parcelusies uz " vecu maaju" - ta nebuutu! un iebuuvetie dekoderi TIESHAM neder visur... kur nav kabeljtelevizija balttkomam, tur neder.

L laimigais 23.09.2009

Oksana! Ko Tu domāji, ka kāds tagad par velti tev pārnesīs pieslēgumu? Un ja no tehnikas neko nejēdz, nevajag vainot Baltkom. Vecās un jaunās mājas nav viens un tas pats. Dumja gan esi.

E Ebony 25.09.2009

sūdīgi Tev sanācis.. nu maini pakalpojumu sniedzēju. bet vai tur nebūs liels līgumssods? Man ir viasata digitālā tv, un to, ka rāda labāk uzreiz var pamanīt, nav nekādu kubiciņu. varbūt tev vienkārši kautkas nav pareizi noregulēts?