Baltijas jūra (tieši jūra) - Slikts serviss

Briesmīgi maz lomu. Makšķerēju 3 stundas no vietas, ne vienas zivs. Nezinu kas ir atbildīgs, bet jā, Baltijas jūrā nevienam neiesaku spiningot līdakas no krasta. Wikipēdijā rakstīts, ka jūrā ir gan līdakas gan asari, BET TAS NEATBILST PATIESĪBAI, KRĀPŠANA!!! Un jā, esmu ļoti labs makšķernieks!

Papildināts minka96 30.07.2016

bLA B LA BLA

Latviešu tautas 30.07.2016

Ужас! Надо бы устроителям этого аттракциона подсказать идею из к/ф "Бриллиантовая рука": там рыб к крючкам рыбаков подвешивал аквалангист...

Надо вернуть древние национальные традиции латышского народа: так как публичные казни согласно регулам Европейского союза запрещены, устроителей аттракциона советую арестовать и подвергнуть публичной порке на Домской площади в Старой Риге. А порку транслировать только по платным каналам кабельного телевидения по повышенной таксе!

И можно сразу угадать кто станет постоянным абонентом.

R Rihard Borovkov 30.07.2016

Tu esi redzējis cik liela ir jūra? Zināji ka līdakas jūrā ir tikai rudenī un ziemā! Pirms kaut ko raksti pārlasi makšķernieka grāmatu, kas nopērkama jebkurā grāmatnīcā cenā no 15 EUR!

Ventilators 31.07.2016

Labs, labs. Te noteikti uz PTAC jāiet un jāraksta iesniegums. Vainīga EU, kas apgrieza kvitas un paņēma zivis un neko neatstāja

Latviešu tautas 31.07.2016

Ба!А вроде при вступлении в ЕС и НАТО Латвии обещали чуть ли не рай на Земле: будут латыши сидеть, попивать шампанское, по ночам размножаться, а всякие неполноценные народности будут у них рабами-прислугами. А вот что-то не срослось! Наверно опять эти мерзкие славяне уже в лице поляков все квоты перехватили...

Latviešu tautas 31.07.2016

Ба! А вроде при вступлении в ЕС и НАТО Латвии обещали чуть ли не рай на Земле: будут латыши КАК ВЫСШАЯ РАСА сидеть, попивать шампанское, по ночам ТРАХАТЬСЯ и размножаться, а всякие неполноценные расы ВРОДЕ НЕДОЧЕЛОВЕКОВ ТИПА СЛАВЯН будут у них рабами-прислугами. А вот что-то не срослось! Наверно опять эти мерзкие славяне уже в лице поляков все квоты перехватили...

A aicis24 01.08.2016

Tev vajag sūdzību iesniegt Baltijas jūras ūdensvīram,ka tu nevienu zivi nenoķēri.Aizbrauc uz jūru tieši 24:00 tas vienalga kurā vietā pie jūras un kad viņš iznāks ārā,tad pasūdzies,ka tev neķerās zivis.

O Oskars1241 12.08.2016

Es domāju ka jāiet uz tiesu, šo jūras bezatbildību nevaru ciest! Pie viena tiesā mini ka dažreiz pludmalē ir daudz cilvēku, arī nepatīkami. UN šogad aizbraucis biju pasauļoties, a saules nav, kur taisnība šai pasaulē?

Latviešu tautas 14.08.2016

ДА ЧТО ТЫ!.. КРЕСТА НА ТЕБЕ НЕТ: меня попки не интересуют!