Baltic Logistic Solutions - Tabakas nodaļa

Neiesaku nākt nevienam uz BLS it īpaši Tabakas nodaļu.
Nebūs jums precīzs darba laiks. Strādāsiet ilgāk nekā vajag. Visiem tur vienalga. Vadītājs Renārs un Raivis - nožēlojamākie vadītāji kādus būsiet satikuši dzīves laikā. Pieredzes tādā amatā nav. Raivis vienkārši savas mūžīgās mēnešreizes meitīs visiem virsū. Jauni gurķi, bet dirsas bučo viens otram, it īpaši vadībai. Nav nopietna attieksme pret savu amatu. Tikai gaida savas aldziņas. Cilvēki te vairāk var justies diskriminēti. Apmācīti te neviens neapmācīs. Baigi paskaidrot neko nepaskaidros, bet pēc tam vienkārši apsmies un nodirsīs.
Nožēlojami vadītāji nožēlojamam kolektīvam.
Neiesaku nevienam te nākt.

05.01.2024

G

MacBeton 06.01.2024

Nosprāgsti bada nāvē! Tu kuņas izmetni!

G Guntars2 06.01.2024

Raivim vai Renāram iegrauza patiesība? Un tādi vadītāji tur atrodās. :D :D

P Pēteris Krīvens 07.01.2024

Es atkal neiesaku nākt uz B un C kat. autovadītāja darbu. Šajā kompānijā visās nodaļās ir viens princips - maksimālo nodarbīnāt, izmantot, apčakarēt un samaksāt pēc iespējas mazāk. Darbiniekiem jāpastāv uz savām tiesībām un nav jastrādā virstundas, par kurām nemaksā.

S SanjaL 30.01.2024

Gribeju nakt stradat uz sho uznemumu,bet palasot sudzibas un atsauksmes vairs nevelos uz shejieni nakt. Ka var vispart novelet kadam nospragt izsakot savu viedokli?