www.sudzibas.lv Baltic Data Rupja pārdevēju attieksme

Baltic Data - Rupja pārdevēju attieksme

Šodien Liepājā rietumu tirdzniecības centrā, Baltic Data es vnk iegāju, lai izpētītu man nepieciešamo printeri.
Knapi piegājis pie precēm man klāt nesās kaut kāda fūrija (bāba) un izvalbītām acīm prasa: : vai man neesot vajadzīga palīdzība!?
Tas vien jau ir apvainojums—uzsaktīt, ka izskatos pēc loha kuram vajadzīga pārdevēja uzbāzīgā un bieži vien nekompetentā palidzība.
Jau biju piemirsis par baltic data personala neaudzinātību un zemo kultūras limeni.
Kad es tai žurkai attraucu, ka atkal jau kāds uzbāžas neļaujot mierīgi izvērtēt izvertēt to ko man vajag un ka šī iemesla dēļ esmu spiests iet prom, tad ši žurka skali noteica: ka tad jums te nevajag nākt!
Nav pirmā reize, kad es tieši šī Liepājas uzbāzīgo žurku - baltic data pārdevēju dēļ esmu spiests braukt uz leišiem iegādāt ko man vajag. Pirms gada tas pats bija, man uz ziemassvētkiem vajadzēja dāvanām 3 klēpja datorus. Bet šo baltic data tā saucamo pārdevēju rupjās uzbāzības dēļ, es tos iegādājos Lietuvā. Un šodien arī—printeri nopirku klaipēdā.
Es uzskatu un pieprasu atlaist no darba Liepājas baltic data veikala vadītāju. Ar agresīvu uzvedību pret veikala apmeklētājiem pārdošanas apjoms netiek veicināts. Ja cilvēkiem paliek pretīgi tur ieiet, tad tirdzniecība nenotiek.

Nekad neko nepērciet baltic data veikalos. !.. Pret jums izturēsies kā pret upuri, kuram var visu ko iesmērēt!

22.09.2023

S Spuris 22.09.2023

Noslauki putas no mutes sākumā un iedzer kādu baldriānu.Vai tad žurkas ir uzbāzīgas? Man šķiet ka tā nav taisnība.Uzbāzīgas mēdz būt odenes vai sūdmušas.Varbūt esi tad sūds,ka tev uzbāžas? Kā vari personiski aizskart veikala pārdevēju ? Tu esi ideāls laikam ja? Otrkārt ,var jau mierīgi atbildēt,ka ja būs vajadzīga palīdzība,tad pavaicāsi un tevi ,nervozais ,tad liktu mierā visticamāk.Jā protams ,nav patīkami kad daudzos veikalos tā notiek,kad tirdzniecības darbinieki steidz klāt un piedāvā palīdzēt,taču tas ir : 1.viņu darba pienākumos,2.viņiem visticamāk pie algas ir pielikumi par pārdotām precēm arī klāt kā bonusi. Teikšu ,ka man arī nepatīk kad skrien klāt un traucē,taču mierīgi,kulturāli atsakos no palīdzības,taču tas nebūtu iemesls klaigāt interneta vietnē , ka vajag visus atlaist vai aizklapēt ciet visus veikalus. Tev silts ieteikums - neej vispār uz veikaliem.Sēdi majās un pasūti onlainā ar kurjeru piegādi.Tieši tādus psihus kā tevi vajag izolēt no sabiedrības.Tev tuvakā iela kur apmesties notiekti Liepājā ir Dārtas iela 31

T tieši tā 22.09.2023

Es reizēm apbrīnoju dzīvi. Tiešām interesanti vērot kā būtnes bez smadzeņu darbības spēj nodzīvot tik ilgi, lai uzrakstītu tādu sacerējumu kā šis. Apbrīnojami! Darvins lepotos!

Neesi iztrūkstošais posms gadījumā? Varbūt vērts uz Latvijas Dabas muzeju aizbraukt pieteikties par eksponātu, domāju kaut kur starp sūnām un sēnēm vieta klasifikatorā atrastos.

P.s. es Baltic Data vietā vērstos likumsargājošā iestādē par nomelnošanu. Reāli slima suņa (negribās gan suņus slimus apvainot, tie vismaz ir ar kaut kādu vērtību sabiedrībai) murgi. Vāks vienkarši.

S Spuris 22.09.2023

Ta ne tikai Baltic Data var vērsties.Pati pārdevēja arī var par goda un cieņas aizskaršanu pret to psihu vērsties.Tad varēs maksāt kompensācijas atbildot par saviem vārdiem :)

H Haralds Melnarājs 28.09.2023

Aha , preteklis ar putām uz lūpām aizstāv savu baltic data izliekoties par ko citu ne ar personālu saistīts)) Būs jāiet ciemos uz šo baltic data Liepāja ar ieraksta ierīci. Tā pavairāk uz darba laika beigām!