www.sudzibas.lv BALTA Nekad neņemiet Baltas apdrošināšanu

Balta - Nekad neņemiet Baltas apdrošināšanu

Sveiki!
Iesaku turēties tālāk no apdrošināšanas kompānijas BALTA. Pēc noslēgtā līguma ar šo kompānija tiek atmaksāti Ls 30 no vakcinēšanās izdevumiem. Parasti, gan nevakcinējos un nodomāju, kāpēc gan neizmantot šo izdevību un nevakcinēties pret ērču encefalītu. Tā, protams, iepriekš brīdinot, uz darbu bija aicināti speciālisti no Vakcinēšanās dienesta, lai saņemtu poti pret ērču encefalītu utt., ko arī izmantoju. Tā kā viņiem nav noslēgts līgums ar Baltu, tad tika izrakstīts stingrās uzskaites kvīts, ar kuru tad devos uz Baltu sev tuvākajā filiālē, kas nav Rīga, kurā kā izrādijās, pēc jaunajiem Baltas noteikumiem, papildus stingrās uzskaites kvītij jāiesniedz potēšanās grāmatiņas kopija, lai saņemt atpakaļ samaksātos Ls 15 par poti. Pretējā gadījumā nauda netiks atmaksāta. Protams, ka potēšanas grāmatiņas man nav. Tagad, lai pierādītu, ka tie''sām pote tika veikta man, speciāli jābrauc uz Rīgu tai pakaļ. Turklāt palasot Baltas jauno līgumu, lai atmaksātu kaut vienu izdevumu saistītu ar ārstēšanos, jāiesniedz visa sava medicīniskās kartes vēsture. Kaut kāds sviests. Agrāk lietoju Seesam - viss bija kā pie cilvēkiem, bet te...

E

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā. es viņus saucu par saviem eņģeļiem.

A A1978 31.05.2012

Tad jau sanāk ka var drukāt čekus un bez pamatojuma iesniegt apdrošinātājam. Iespējams jūs uzskatat ka tā ir piekasīšanās, taču apdrošinātājs skatās globāli un līguma noteikumi ir saistoši abām pusēm kā apdrošinātājam, tā arī klientam. Tas attiecas uz visa veida apdrošināšanu Kasko, Īpašumu, ceļojumiem u.c.
Nezināšana vai vieglprātība Jūs neattaisno. Latviešiem tipiski iegādāties cenu un apsolūti maz ir tādu, kas iedziļinās tajā ko iegādājas, tas der ja domāts ķeksītim. "Sirdzmiera karte" u.t.t.

:))))))))))