www.sudzibas.lv BALTA īpašumu apdrošināšana-apdrošinātāju neiedomājama krāpšanās lielos apmēros

AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana - īpašumu apdrošināšana-apdrošinātāju neiedomājama krāpšanās lielos apmēros

Nekādā gadījumā neapdrošiniet savu īpašumu (jebkādu,ja Jums viņš ir vērtīgs ) AAS"Balta",jo ja notiks nelaime un īpašums aizies bojā , tad šīs firmas darbinieki sadarbojoties ar policiju sabojās Tev visu atlikušo mūžu no šīs kompānijas pienākošās kompensācijas vietā uz apzināti nepatiesu ziņu- apmelojumu pamata Jūs sanemsiet savās mājās policistu katīšanu kuru būs sankcionējis "pareizais tiesnesis" "pareizo izmeklētāju" izpildījumā un rezultātā -ja viņiem pēc tam neizdosies Tevi uzreiz pataisīt ,pielietojot draudus un reālas spīdzināšanas īslaicīgas aizturēšanas izolātorā , par vainīgo it kā savas mantas bojāšanā - apdrošināšanas krāpšanā ar mērķi saņemt nelikumīgu atlīdzību ,tad vismaz noteikt Tev aizdomās turamā statusu un tādā veidā nemaksāt tev pienākošos apdrošināšanas naudu gadiem !!! Neceri . ka taisnību dabūsi sūdzoties prokuroriem un policijas iekšējās uzraudzības dienestam tur roku ,roku mazgā un visi tiesībsargājošie orgāni tai skaitā rekomendāciju sniedzējs tiesībsargs "savējos " atbalsta ( melo aci nepamirkšinot pat par pierādītiem faktiem tos sagrozot tā, ka tev paliek mute vaļā ), kā arī saprotams visas šīs struktūras domāju mīl sadarboties un draudzēties ar tiem kam ir nauda - un AAS"Balta" ir daudz naudas. Man izmeklētāji spīdzināšanas laikā pateica ,ka AAS"Baltai " ir tk daudz nauda , ka viņa panāks to ,ka es nekad nesaņemšu apdrošināšanu!!!Ja gribiet sev jautru dzīvi - varbūt arī ja palaimēsies bezmaksas gultas vietu kamerā - sava īpašuma vietā ,tad apdrošinieties AAS "Baltā".
Nezinu kā ir ar citām apdrošināšanas kompānijām,bet AAS "BALTAi " EJIET APKĀRT AR LIELU LĪKUMU,JO VIŅA NELABI SMIRD PĒC BANDĪTISMA KRĀPŠANĀS UN KORUPCIJAS.
Ja gribiet vairāk info rakstiet [slēpt]@inbox.lv
'

K Kukuku 09.12.2013

Совершенно согласна, НИ КОГДА не связывайтесь с компанией AAS"Balta". В моем случае, эта компания грубо обманув меня, нарушила условия договора и выплатила за угнанную машину 50%, при этом сославшись, на не адекватность заключенного ранее со мной договора, но деньги взяли за услуги, РАНЕЕ, по-полной. Мошеннические действия компании AAS"Balta" довели мою семью до судебного исполнителя и поставили меня с детьми, на грань выселения из квартиры. Красавцы!!! НАРОД. БЕГИТЕ ОТ НИХ! ВЫ ИМ ЕЩЕ И ОСТАНЕТЕСЬ ДОЛЖНЫ!!! Может у кого есть опыт борьбы, с данными беспредельщиками?

I Inita A 24.04.2017

Izmantojiet brokeru pakalpojumus. Polise būs korekta, ielikšu vislielāko atlaidi, vislabākos nosacījumus un palīdzēšu sakārtot izmaksas, lai nebūtu atteikums. Strādāšu kā Jūsu privātais brokeris, kuram varat zvanīt 24h diennaktī . Nekas papildus nav jāmaksā, tikai par polisi. Zvaniet 22070610