www.sudzibas.lv Averto Siltumnīca Standart ECO, polikarbonāta

Averto - Siltumnīca Standart ECO, polikarbonāta

Siltumnīca zemas kvalitātes, skrūvju caurumi vietām par daudz, vietām nav vispār, instrukcija nesaprotama un nepietiekama, siltumnīca sanāk šķība, polikarbonāts nepietiekošs. Iesaku rēķināties ar 120 eur, lai uzstādītāji saliek, citādāk nervi beigti. Ceru, ka otreiz dzīvē nebūs jāiegādājas siltumnīcas.

Papildināts Marta Raituma 27.05.2018

Nav risināta

A Averto Pārstāvja atbilde 31.05.2018

Labdien.

Paldies, Marta, par komentāru! Tas palīdz mums pilveidoties.

Mēs piedāvājam arī viegli uzstādāmas siltumnīcas. Klientam neuzspiežam, bet patiešām ir liela izvēle - gan cena var būt nosakošā pie izvēles, gan salikšanas vieglums un ātrums. Ja izvēlas ekonomisko variantu, tad jārēķinās,, ka tas nebūs identisks ar siltumnīcu Simple https://averto.lv/lv/siltumnicas/polikarbonata-siltumnicas/siltumnicas-simple/ vai Titan https://averto.lv/lv/siltumnicas/polikarbonata-siltumnicas/siltumnicas-titan/. Kā jau Marta minēja, ja uzstāda profesionāļi, tad tās ir papildus izmaksas - varbūt ir vērts uzreiz piemeksāt vairāk un iegādāties siltumnīcu ar būtiski vieglāk saliekamu konstrukciju.

Noteikti ņemsim vērā šo komentāru un palūkosim, kā varam pievienot instrukcijas produktiem klāt, lai konkurenti tās nezagtu, bet klientam būtu iespēja pirms pirkuma to aplūkot un izdarīt nepieciešamos secinājumus - cik viegli vai sarežģīti būs salikt.

Vēlreiz pateicamies par komentāru!