www.sudzibas.lv Autoskola Ievas Auto Nekompetenta un bezatbildīga attieksme/rīcība

Autoskola Ievas Auto - Nekompetenta un bezatbildīga attieksme/rīcība

Labdien. Jau iepriekš lasīju par šo skolu diezgan nepatīkamas atsauksmes, taču nolēmu aiziet un pamēģināt jo draugi, paziņas un kolēģi rekomendēja kā pretimnākošu skolu. Tad nu arī pamēģināju. Pie reģistrācijas Ievas Auto samaksāju 30Ls, taču direktors īsti nevarēja noteikt mācību uzsākšanas datumu ( biju pieteikusies rīta grupā 2x nedēļā). Tad nolēmām, kad mācības uzsāksies 15.10.2013, bet pirms tam vēl man bija nepieciešams iziet pirmās palīdzības kursus, par kuriem samaksāju 25Ls un pat gribu pateikt lielu paldies pasniedzējai, jo manuprāt viņa bija vienīgais NORMĀLAIS pasniedzējs šajā skolā. Taču nāca 15, datums un direktors sāka apmācības pārcelt kā pamatojumu, personīgas problēmas. Iesākumā jutu līdzi un piekāpos, taču tādā veidā uzsākšana tika atlikta trīs nedēļās. Kad sāku zvanīties, celt pretenzijas, solīju iet prom un pieprasīju atpakaļ 30Ls, man pilnīgi zvērēja mācības uzsākt 31.10.2013. Tā nu pienāca šis datumiņš. Iepriekšējā vakarā vēl zvanīju direktoram, taču viņam bija izslēgts, tad zvanīju sekretārei, taču tā pilnīgi neko nezināja un nemācēja pateikt. Tad nu es pieņēmu faktu, kad direktors ir '' aizņemts'' taču nodarbības notiks. Pienāca 31. datums taču kad ierados skolā, durvis bija slēgtas, kā arī ne direktors nedz sekretāre neatbild. Mēģināju viņus visu dienu sazvanīt, taču ''cienīgais '' direktors neuzskata par vajadzīgu atbildēt. Nezinu kā jums, jo iepriekšējās sūdzības lasot var redzēt kad mans gadījums nav pirmais šīs skolas direktora nekompetentais izgājiens, taču tas tik norāda uz to, cik šī skola patiesībā ir neprofesionāla. Pat Pirmās palīdzības pasniedzēja tika pieaicināta no citurienes. Prieks par tiem, kam novaicās ar šo '' krāpnieku bandu'' taču citiem iesaku neiekrit uz viņu ''AKCIJĀM''.

Z