Autoskola Fortuna - Fortūna

Tā nav sūdzība!!! Tas ir lūgums! Pastāstiet lūdzu, kā Jums gāja autoskolā "Fortūna"!
Man tur galīgi neveicas! Sākumā, kad es iestājos, man teica, kā skolas braukšanas eksāmena nav, tad, kad pienācis laiks palaist mani, tad man instruktors, ka noteikumi ir mainījusies un tagad man jākārto skolas braukšanas eksāmens, pie cita instruktora un ar citu mašīnu un vēl pateica... Es pierakstījos uz eksāmenu, atnācu kārtot, man uzreiz prasa, cik reizes es kārtoju eksāmenu... Man izbrīns!!! Cik reizes jākārto??? Tik smaida!!! Protams, ka nenoliku!!! It kā speciāli ved pa sarežģītiem krustojumiem, pa tramvaja sliedēm visu laiku un tikai tur kur tramvajs bauc un ir ļoti intensīva satiksme... Tad es vel reiz samaksāju par skolas braukšanas eksāmenu Ls 20, un eju kārtot pie cita instruktora, tas pats, jautajumi, mašrūts, paziņojums, ka nenoliku... Un tur klāt saka - Jūs ļoti labi braucat, bet vot tur... nu vajag, vajag, Jūs taču saprotiet!!! Turklāt es nevienu reizi ar savu instruktoru neesmu braukusi pa to maršrūtu, kur viņi pieņem eksāmenus!!! Es izmisumā, cik reizes, es vēl kārtošu... Tikai naudas izspiešana sanāk!!!
Ļoti lūdzu, uzrakstiet par savu pieredzi!!! Iesakiet, ko lai es daru...

H

S Santa 23.04.2009

Man liekas, ka esi pietiekami jau lasījusi par šo autoskolu, ko vēl cilāt lietas? Es izmetu lielu naudu šajā autoskolā, bet pametu, jo nevarēju nolikt eksāmenus un visu laiku bija jāmaksā nauda itkā par sīkumiem. Biju Fortūna MBR, ja arī Tu esi šajā autoskolā, tad padomā labi. Es nemudinu, izlem pati.

M Māris 23.04.2009

Tak sviests tas ir. Man sākumā atkal nepateica ka būs 2 reiz 90 jautājumi un kautkāds skolas braukšanas eksāmens. Tīri nokāsa naudu. Instruktors pateica ka braukšanā man neko iemācīt nevar vairs, bet teorijā no 90 jautājumiem visu laiku ir no 5 - 8 kļūdām. Nafig to skolu, neiesaku NEVIENAM. Pilnībā visa grupa kas aizgājām tipa uz open "atlaidēm" kas vēlāk izvērtās par nenormālu pārmaksu, esam dusmīgi uz to skolu.

R Raivo 25.04.2009

Visiistaakie kraapnieki Fortuuna!!!Taapeec vini reklamee pa radio savu autoskolu, jo neviens vinu savaam pazinaam nevar ieteikt!!!Maaciijos tur pirms 5 gadiem iestaajos autoskolaa, braucot maajaas paarlasu liigumu tur rakstiits ar maziem burtiniem, ka buus teorijas eksaamens 90jautaajumi intresanti csdd30 bet tur 90, protams nauda jau samaksaata jau pa veelu.Tajaa pasaa dienaa saaku zveeriigi maaciities teoriju pa 6h dienaa, peec meenesa jau zinaaju visu graamatu perfekti no galvas, kad pienaaca eksaamens man teorijaa vel piesvieda jautaajumus no citas, kategorijas, kas uz mani nemaz neattiecaas, protams ka zinaaju visu teoriju perfekti es pa visu grupu noblaavos, kas pa lietu.Pasniedzeejs nosarka un naakamajaa reizee iedeva pareizo teorijas eksaamenu to noliku.Ar brauksanu gan galiigs vaaks visu laiku saka, ka braucu galiigi suudiigi, lemaajies vai kaujies visu laiku gruzii, ka jaabrauc vel un vel un pie skolas eksaamena nemaz nepielaiz, kautgan pats juutu, ka labi braucu biju jau tajaa kantoriitii atstaajis ap 250latiem pirms 5 gadiem, taa bija liela nauda.Nosplaavos sapratu, ka nav jeegas staigaat.Peec tam iestaajos autoskolaa CREDO ko tu neteiksi diena pret nakti skolas eksaamens 30jautaajumi attieksme pret klientu daudz labaaka!Instruktors sakariigs starpcitu tam instruktoram no credo peec csdd statistikas 90 procenti pie vina noliek ar pirmo reizi.Vins man paskaidroja, ka braucu izcili un diez gan aatri tiku uz csdd.Un ko tu neteiksi csdd brauksanu noliku bez nevienas kluudas, ieskaitiits ar 3 izsaukuma ziimeem

A Aivars 14.05.2009

Ko Jūs varat "kakat", ja smadzenes ir ka ..., tad neviena autoskola eksamenus nokartot nevaresiet, pat ne desmit gadu laika, ka tas rekordists raksta - pieci gadi, man butu kauns rakstit!!! Pabeidzu autoskolu Fortuna, studeju CSN Adazu fileale - riktigi labs pasniedzejs(paldies vinam), kurs speja labi izskaidrot, atkartot..., protams, viss atri pieleca, ja nodarbibas neguleja, ari instruktors forss patrapijas, tiesibas ieguvu nepilnu cetru menesu laika! Secinajums - nevajag laudis liet, ja ir slinkums un motivacijas trukums - pasi esiet vainigi!

F FUJ 26.05.2009

Vienkārši drausmīga autoskola. Naudas kāšana !!! tagad jau tāda nauda izdota pat nezinu kā lai pabeidz!!! Nevienam neiesaku fortūnu!!!

F Fjodors 26.05.2009

Macijus tur 3 gadus atpakal Daugavpili, nokartoju visu no pirma reizi! nibija nekadu krapsanu! vis bija forsi samacijos mazak par 3 menesiem stradajot!

L liene 11.06.2009

maacos citaa skolaa, bet so veestuli smiekliigi lasiit! CSDD eksaamenu tu kaa liksi? tur, domaa, nevajag naudu maksaat? ka es zinu, tagad nav neviena marsruta! inspektors kur pateiks, tur arii brauksi! un noteikti nebrauksi tur kur nav " ļoti intensīva satiksme... " domaa vins tevi vadiis pa parku?

I Inesa 18.06.2009

A nikto ne dumal o tom, cto u etih proverjajuscih estj kakaja-to otcjotnostj? Mozet imenno po etoj pricine oni i sprashivajut, kakoj raz sdajote? A ne dlja togo, ctob zavalitj, raz malo sdavala. V moej gruppe pacani sdali s pervogo raza, i ne odin. Ladno ja, kak-nikak devushka, mozno i zavalitj razok. No sovershenno obosnovannie punkti mne postavili. Ja s instruktorom potom ezdila po tem mestam, vsjo bilo po zakonu.

K klients 09.07.2009

Cienījamie klienti un kursanti, esošie un topošie! Es Jums ieteiktu tiešām pirms izlemjat doties uz autoskolu "FORTŪNA" apdomājiet labi, jo cenu atšķirība starp citām skolām ir ļoti liela, kaut vai tā pati pirmā medicīniskā palīdzība (PMP) visu viņa ir 20Ls, bet šajā skolā nez kāpēc 30Ls. Tai pašā laikā nevienā citā autoskolā par gala eksāmeniem nav jāmaksā, labi piekrītu tam ka maksāju par braukšanas eksi, jo degviela nevienam instruktoram no gaisa nelīst. Pirms piekrītat tur stāties pārlasiet LĪGUMU!!!

E Ervisss 23.02.2010

Sveiki, attieksmi pret apkartejiem notikumiem biezak iespaido tas, kada ir cilveka attieksme vai ieinteresetiba!
Ja nav pacietibas, vai motivacijas macities, tad jau ne viena autoskola nebus gana laba! FORTUNA Jurmalas filiale, pagajusaja vasara bija loti patikami macities. Es macijos ar NVA norikojumu. autoapmaciba uz ''C '' kategoriju. TAS NAV TIK VIEGLI, KA UZ '' B " !!! Tur tas MERSIS sver 10 tonnas, un ir 3 metrus plats, ari garums tam, ka majai, 10 metri! Tad ar tadu pamegini izlikumot, pa Pardaugavas saurajam ielinam! Un eksamena INSPEKTORI LIEK BRAUKT PA NEPAZISTAMAM IELAM., UN KRUSTOJUMIEM !!! Tadas vietas, kur apmacibu laika nebrauc. NEVAJAG SAVU VIEDOKLI UZDOT, KA DERIGU VISOS GADIJUMOS !

R Raivis 23.05.2010

Sveiki!
Es izdarīju lielu kļūdu neizlasot internetā komentārus un atsauksmes par šo autoskolu FORTŪNA! Mācījos autoskolā uz A kategoriju. Uzķēros uz tā, ka mācību braukšanas stunda maksāja 10Ls atšķirībā no citām autoskolām kur stunda maksā aptuveni 15Ls. Bet visu pārējo dokumentu noformēšana maksāja daudz vairāk nekā citās autoskolās. Pieteicos caur autoskolu uz PMP kursiem (30Ls, bet citur 20Ls) - viss jauki - pabeidzu, bet dabūt no pašas autoskolas šo izziņu par kursu beigšanu nebija iespējams un viņi argumentēja to ar ārstu nolaidību, kas vēl līdz šim brīdim nav itkā atsūtījuši šo izziņu uz kantori. Beidzās viss ar to, ka es jau autoskolu biju pabeidzis un jau jāpiesakās CSDD uz braukšanas eksāmenu, bet tās izziņas par PMP kursiem kā nav tā nav. Pēc mēneša kopš es pabeidzu tos kursus, man nekas cits neatlika kā pašam iet uz Sarkano Krustu(Gaiziņa 7), kur izraksta šos PMP kursu pabeigšanas papīrus un tur man skaidri un gaiši pateica, ka autoskola nav samaksājusi par šiem viņu sniegtajiem PMP kursiem!!! Bet es taču samaksāju par visu jau pirmajā dienā iestājoties autoskolā!!! Ar to vēl viss stāsts nav galā - kad gāju uz noteiktajām braukšanām, tad vienu reizi sanāca tā, ka atnācu tikai sasveicināties ar instruktoru, jo autoskolai neesot naudas benzīnam, proti, moči stāv ar sausām bākām - gribi lej benzīnu pats un braucam!!!

G Garāmgājējs 20.07.2011

Vairāk kā ieteikums - būtu vēlams, ka instruktors, kas apmāca jaunos autovadītājus (vai persona, kas brauc ar konkrēto trafarēto autoskolas "Fortūna" mašīnu Land Rover) ievērotu ceļa zīmes, kā piemēram ceļa zīmi 301 "Iebraukt aizliegts"! Diemžēl, nācās novērot pretējo:(

E es 25.08.2011

Jūs nezināt kā ir ar Jelgavas filiāli?

E Ervisss 31.08.2011

Skolas teorijas eksāmena jautājumu skaits, IR JĀNORĀDA LĪGUMĀ !!!