www.sudzibas.lv Autoplacis, Rīgā, Maskavas ielā 450 Krāpšana, cilvēku čakarēšana

Autoplacis, Rīgā, Maskavas ielā 450 - Krāpšana, cilvēku čakarēšana

Sveiki visiem!

Nevienam neiesaku braukt uz šo krievu ūķi, uz autoplaci Maskavas 450. Noskatīju sev Volvo xc70, jo apnika "maigās" Latvijas ziemas. Zvanīju iepriekš lai sarunātu apskati, man dusmīgs krievs atbildēja ka būšot visu dienu, lai braucot. Aizbraucu stundas ietvarā, izrādās ka šī nav, esot aizbraucis prom, neko nepaskaidrojot. Zvanīju atkal pirmdien, vaicāju vai būs turpmākās 2h, jo dodos jau ceļā no otra Rīgas gala. Šis teica, jā, ka varot braukt un apskatīt mašīnu. Aizbraucu, izrādās ka mašīnu varot tikai, tiešām, apskatīt, jo atslēgu viņam neesot, tās esot pie saimnieka Jelgavā. Skaisti! Izčakarēja divas reizes. Uz jautājumiem, kāpēc tā čakarē, šis atbild ka jūs taču prasījāt apskatīt? Apskatīt var!
Sapratāt loģiku? Ja servisā prasīsiet nomainīt riteni, jāprasa lai arī to pieskrūvē, citādi tas var šķist ne katram krievu idiotam pašsaprtami.
Ja pērkat, tad jāpērk no saimnieka! Punkts.
Paldies!

p.s. Pielikumā pievienoju skrīnu no SS-a ar viņa numuru!

A AutoPiga1 18.07.2023

Tici man tev ir ļoti paveicies, ka tu tur neko nenopirki!

S sumup 18.07.2023

sisteema vidnkaarsha..labs klients ir taads kursh neskatiis teh.staavokli..starp citu.cik zinu daudziem auto nav octas placos..jo vinji tirgojas meeneshiem..un respektiivi tev pat izbraukt ar auto nedos.nerunaajot ka dziisi uz servisu..neticu ka tu apmaksaasi evakuatoru lai uz servisu vestu

K Kāpurs3000 18.07.2023

Nu viņš jau arī bija visu dienu. Kautkur.