www.sudzibas.lv AutoMix Nav ne mašīnas,ne naudas !

AutoMix - Nav ne mašīnas,ne naudas !

Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar firmu " AutoMix " un to īpašnieku Vladimiru Hrapunoviču, kurš pārdot automašīnas, kuri tiek atvesti no Vācijas . Gadu atpakaļ noslēdzu ar firmu līgumu, samaksāju naudu par mašīnu un par piegāde, rezultatā nav ne mašīnas, ne NAUDAS . Šitais cilvēks --krāpnieks !
Ja kādam bija lidzīga situācija, rakstiet e-pasta [slēpt]@inbox.lv.

Z

A Andris 11.12.2008

Nu i cik ilgi vēl gaidīsi, vēl gadu kamēr dabūsi atpakaļ savu naudu?
Salasi tik visus papīrus un sūdzi tiesā. Lūdz piedzīt ne tikai atpakaļ naudu bet arī procentus par neatļautu kapitāla izmantošanu saskaņā ar civilikumu. Pieļauju, ka pēc prasības iesniegšanās tiesā kundziņš pats atskries un piedāvās visu atrisināt pa labam.

A Aleksandrs 09.12.2010

Man liekas ka Auto Mix-aferisti.

M marsell 06.06.2012

Es arī uzrāvos uz to pašu Mix Auto SIA un Vladimirs Hrapunovičs - bet vēl lielākos sūdos ierāvu - šis man atveda kā pēctam izrādījās zagtu mašīnu, pie numuru salīdzināšanas man to konfiscēja. Respektīvi paņemt no viņa nav ko, nekas šim nepieder, firma atskaites kopš 2007 gada nav nodevusi - viss notiek pa kreiso...
Šis nu izvairās kā māk...

M marsell 06.06.2012

Jā nekad neuzticieties pārdevējam ar tel. nr. 29910555 - krāpnieks no Auto Mix - Hrapunovičs - nekādus darījumus! tikai ja mašīna reģistrēta latvijā!

M marsell 06.06.2012

Владимир Храпунович: [slēpt]@inbox.lv - жулик - не кокого бизнеса сним иметь не советую. Он просто из саита мобиле.де копирует мажины и якобы продаёт!

S SIA OPG 18.10.2013

Aferist na doverii - Vladimirs Hrapunovič, onže Vladimirs Hermans (izmenil familiju). Ranee sudimij1983-1986 god.
AUTO MIX - dannoj firmi net v prirode, netu registracionnih dokumentov, on ne kem ne javljaetsa ni tam i ne gde!
Budte vnimateljni i ostarožni pri sostavlenii vsjačeskih dokumentov s nim !!! Lučse ne svjazivatsa voobsče s nim!!!
Berjot ne realjnuju predoplatu i ničego pri etom ne delaet, a deneg ne vozvrasčaet - ssilaetsa na dogovor sostavlenij s nim i ego firmoj AUTO MIX, hotja juredicheskoj osnovi dannaja bumažka ne imeet.
Vot foto iz interneta etoj merzkoj ličnosti !!!