www.sudzibas.lv Autolab.lv Bojājums, krāpšana

Autolab.lv - Bojājums, krāpšana

Ķīmīskās tīrīšanas “meistari”, kas aiz savas nemākulības sabeidza auto salonu un neplāno par to uzņemties atbildību. Man tas izmaksās 750 eiro. Vēl labāk - šo situāciju viņi uzgrūž savai darbiniecei, kura arī šo summu nevar samaksāt, jo tā esot vienas mēnešalgas apmerā.

Citējot tīrītavas pārstāvi - “tā jau nav mūsu vaina, ka mūsu darbiniecei tā sanāca. ” kā tad vaina tā ir - mana, jo aizvedu savu auto pie autolab.lv darbiniekiem-līkročiem? Atbildība par sava pakalpojuma kvalitāti autolab.lv laikam ir tāda pati utopija kā čeki un tīri papīri vid priekšā.

Bet diemžel es neesmu pirmais tāds gadījums - darbiniece telefonsarunās vaļsirdīgi stāsta, ka pēdējā laikā tādi feili gadās bieži.. Tāpēc iesaku noteikti turēties pa gabalu no autolab.lv!

Krāpnieki un kretīni - palasiet arī citas atsauksmes!

K

Velvetpopstar 26.09.2023

Vispār darbiniekam ir jāatbild par savām kļūdām pašiem. Ja uzņemums maksās no savas kabatas par darbinieku kļūdām, tad bankrots garantēts.

K KatrinaL 27.09.2023

tā jau ir viņu iekšējā lieta, vai naudu ietur no darbinieka vai nē, ko risina pēc tam savā starpā. Jo Klients pēc pakalpojuma ir vērsies pie konkrēta uzņēmuma, nevis pie individāla darbinieka..

Vispār jau normālam uzņēmumam jābūt civiltiesiskajai apdrošināšanai, kas segtu nodarītos zaudējumus.