www.sudzibas.lv Autobrava SIA Cupra brāķis, draņķīga attieksme

Autobrava SIA - Cupra brāķis, draņķīga attieksme

Silti iesaku neiegādāties automašīnas pie SIA "Autobrava".

Iegādājos Cupra Formentor 1.5 tsi, sāksim ar to, ka nekad dzīvē neesmu saskāries ar automāšinu kurai būtu tik daudz problēmu un diemžēl vai par laimi, bet tas ir praktiski visiem Cupru īpašniekiem ko zinu. Automašīnai ir gandrīz 2 gadi, servisu esmu apmeklējis biežāk un vairāk nekā ar jebkuru lietoto auto kāds ir bijis. Elektronikas problēmas, dzinēja skaņa, lukturis kas iestrēgst uz tālajām gaismām, displēji kas pēkšņi visi nestrādā utt.
Ir problēmas kuras labo jau 6 reizes pēc kārtas, bez nekāda efekta. Ir problēma par kuru es jau vairāk nekā gadu gaidu kad dos zaļo gaismu remontam...
Izsakot vēlmi balstoties uz PTAC likumiem atgriezt automašīnu seko atbilde no vadības, ka varbūt vēl kādu reizi jāpamēģina aizbraukt uz servisu un saremontēt.

Teikšu tā, viss ir slikti, jo viņi ir zem VW Grupas, jo tā bieži vien neļauj veikt remontus laicīgi un gaida kad problēma paliek dārgāka, jo lētas problēmas risināt viņiem nav ekonomiski izdevīgi. Pats par sevi serviss nav slikts, tur viss ir pat diezgan labi, bet vadības lēmumi un attieksme ir kā Rumbulā uz autoplača, kur čiģāns cenšas izspiest visu ko var no tevis.

Ja ir doma iegādāties Cupru - Padomā divreiz vai VW Grupas automašīna ir to problēmu vērta.
Ja ir doma iegādāties Autobravā - Tad pēc pārdevēju smaidīgajām sejām tevi sagaidīs uz remontu kā tādu ubagu ar skatu, ka ko tad tu te pazaudējis?

Neiesaku nekādā gadījumā, pats cenšos tikt vaļā un beidzot iegādāties normālu automašīnu.