www.sudzibas.lv Auto Prim Krāmšana un ņirgāšanās par cilvēkiem

Auto Prim - Krāmšana un ņirgāšanās par cilvēkiem

Klaja ņirgāšanās par cilvēkiem un viņu laiku un naudu.
Esam no Liepājas, uzgājām sludinājumu ss.lv
sazvanot īpašnieku sastāstīja pilnas ausis, ka ar mašīnu neesot baigās problēmas un, ka radiniecei neesot vairs vajadzīga mašīna, jo esot pārvākusies uz Rīgu un tur neesot vietas kur mašīnu turēt un vispār neesot viņa vajadzīga.
Bildes jau Skaistas, runāšana pa telefonu arī.
Zinu, ka mūsu vaina ir, ka puceļā esot pateica adresi un nepaskatījāmies, kas tajā adresē vispār atrodas. Bet vakarā aizbraucot secinājām, ka tas ir placis. Šoks, protams, pamatīgs jo tā taču esot bijusi radinieces mašīna. Jau tad sapratām, ka melo par visu, kas vien ir iespējams.
Sagaidīja mūs mistisks darbinieks, kurš bija kluss kā partizāns. Pirmais ko pamanījām, ka vienai riepai ir mīkstais, numura zīmes ir noņemtas, pēc tam jau atklājās, ka aizmugurē kreisajā pusē atspere ir salauzta uz pusēm. Katrā ziņā bēdu Ieleja, ar tādu uz liepāju aizbraukt nu nekādi.
Zvanam īpašniekam, tēlo ka ir šokēts un par to neko neesot zinājis. Mēģināja teikt, ka pa dienu esot viss bijis kārtībā, tik cik riepa esot bijusi mīksta un esot to uzpumpējis.
Pāri visam uzjautrināja jautājumi: "vai atspere tiešām izskatās tik briesmīgi? Un domājat līdz Liepājai jūs tikt nevarētu!? " vēl atļāvās pateikt, ka ja būtu zinājis tos defektus, būtu pa telefonu jau pateicis, lai nebraucot bez maz vai tādu gabalu. Smiekli vien nāk.
Iztērēts laiks, nauda un degviela.
Nevienam neiesaku šo krāpnieku kantori!