Auto noma SIA Forete (Ilja Skulovics) - Drosibas naudas neatdosana

Tika iznomats Audi A4 no firmas http://www.forete.lv/
Masinu iznomajam uz desmit dienam, masinu atdevam tehniska un fizuala kartiba,
drosibas naudu samaksajam 70 euro, naudu pie atdosanas lidosta neatdeva jo solija desmit dienu laika parskaitit. Bet liguma nekas netika minets,ka naudu 10 dienu laika parskaitis.Ja pasam nebutu jalido prom masinu, nebutu atdevis,kamer nebutu atdota drosibas nauda. Tagad esmu atlidojis uz Norvegiju, bet jau ka tris nedeljas cinos ar so http://www.forete.lv/ firmu,bet vel neesmu atguvis drosibas naudu, un neviens ari neatbild uz zvaniem un sms.

G

C cammozabisyu 15.05.2014

Jā, tā pati problēma. Jau 2 nedēļas riņķī un neviens neliekas ne zinis!

Nosūtīju kontu, visu ko vajadzēja, izskatās ka visiem pofig. Uz vēstulēm neatbild.

Nav jau tā ka tagad 70 Eiro dēļ nebūšu paēdis, vai palikšu nabags, bet johaidī ir jāstrādā godīgi! Kad es auto nomāju, es tak maksāju.

Es to kantori uzlikšu uz ausīm, šitā neies krastā. Spēlītes te nespēlēs.

R Rootasing 16.05.2014

Man un maniem draugiem arī ar viņiem bija darīšana, cūkas pēdējie. Krievu kantoris, līgumos vienas vienīgas pareizrakstības kļūdas. Iznomā nevis auto bet "automobiļi".

Drošības naudu neatgrieza. Kad braucu ar saviem kolēģiem skaidroties, tad sāka atmazkas izdomāt, kaa esot apakšā kaut kas nolauzts, saskrāpēts u.t.t... Riebums.. nekad vairs nebūšu viņu klients, un neiesaku nevienam! Kad vajag nomāt tad visi smaidīgi rociņas plivina, kad nauda jaatdod, tad neviens neliekas ne zinis! Laikam kabatā sabāž.

Pilnīgi nagi niez sadot pa galvu tā kārtīgi, nu patiešām.. žēl ka tas būs nelikumīgi, nevēlos staigāt pa kantoriem un pēc tam skaidroties!

-10000000000000000000000000000000 viņiem.

K karlsonskriwi1 26.07.2014

Ta pati problema, netika atgriezta drosibas nauda !Visi telefona numuri uz kuriem tika zvanits un no kuriem zvanij vini - ir nomainiti un vairs neeksiste.Varbut kadam ir aktualie kontakti ?

T TAISNAISS 02.08.2014

Lai cik truli neskanētu, bet tāds pats ieberziens :/!!!
Jūlija sākumā paņēmu Audi A4 (v/n GB921, gaiši pelēka, 1995 gada, benzīns+mežonīgi ēd) un naudu atpakaļ tā ari līdz šim mirklim nēsu saņēmis. Protams telefona numuram, kurš tika uzrādīts līgumā(28824508) un bija sazvanāms, šobrīd nav sazvanāms, jo ienākošie zvani slēgti, vai ari tie numuri, kas caur "GOOGLE" meklētāju uzrādās neatbild, vai ari vairs neeksistē.

https://www.google.lv/search?q=Forete, +SIA&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a&channel=rcs&gws_rd=cr&ei=RcHcU8euLcfXyQOnz4DACQ#channel=rcs&q=sia+forete&rls=org.mozilla:lv:official

Nabagāks protams nepalikšu un žokļus lauzt ar nav prāta darbs, bet nu nekrietna rīcība ir no viņu puses. protams, kad viņi sāks meklēt atrunas, lai tikai paturētu drošības naudu.
Nolādu tādus kantorus un tās urlu kampēj žurkas, "Visu gaišu Ilja Skulovics", nekad vairs nebūšu tavs klients, un citiem neiesaku.

Z Zigmunds.freids 18.08.2014

Drošības naudas neatdošana! Apzināti tikām apmānīti. Bija paņemts Golfs 3 uz nomu. iemaksata drošibas nauda 65 euro apmera. Pie atdošanas viņi pasacīja, ka viss ir ok, bet naudu parskaitīs uz kontu, ja nebus soda kvītis. Kamēr viņš gari un skaisti runāja viņš nemanot ierakstīja, ka neesam uzrādījuši degvielas čeku, ko mēs protams nepamanījām un parakstījām. Pēc tam sazvanot viņu, vinš sacīja- kāda nauda? Jūs neuzrādījāt kvīti par degvielu un mēs veicām dzinēja tīrīšanu un nauda protams netiks atdota. šis ir svītrkods un nekada gadijuma nav saistāms ar viņiem.
Ja vēlaties iznomāt auto droši zvaniet 20031037 20257737 lielisks serviss!
Visi kuri ir piekrāpti rakstiet iesnigumu policījā kā to darījām mēs. Rakstiet man uz [slēpt]@gmail.com kopā mēs varam vairāk.

E Edgars Bušs 20.08.2014

Arī man problēmas ar drošības naudas atgriešanu - aizbildinās, ka es neesot degvielas čekus uzrādījis, līdz ar to viņi tam sagrabējušam golfam esot degvielas sistēmu skalojuši, jo nezin ko tur es varot būt bākā salējis. Tas nekas, ka čekus neprasīja uzrādīt pie nodošanas, kaut gan tieši uzmanīgi lasīju līgumu un tie man bija kaujas gatavībā.

Man ir saglabājušie sekojoši numuri:
28479729 (tjipa reālais auto īpašnieks, izliekas, ka vairs tur nestrādājot)
20527736 (tjipa īpašnieks)
20031037 (tjipa grāmatvedis)

Weblapa nav apmaksāta, tur rādās, ka konts apstādināts, Facebook lapa jau arī dzēsta.

B boxx 27.08.2014

Man ari tapati problema. Naudu neadod, baro ar solijumiem un vairak neko. 25905325 tas ir vienigais numurs uz kuru var piezvanit 1 reizi pec tam ari vairs necel.

J Jānis Lazdāns 29.08.2014

Sveiki visi apkrāptie un tos kuri vēl tiks apkrāpti un protams arī paši krāpnieki.
Labā ziņa ir tā, ka manā birojā ir videonovērošana un tuvākajās dienās šo darboņu video nopublicēšu Youtube un arī šeit. Tautai jāzina savi varoņi.
Ja gribam iesniegt sūdzību policijā, tad protams, ka iedošu arī šos videoierakstus.
Es mašīnu nodevu Meža ielā. Tā kā brīvā laikā būs jāaizsūta uz turieni puišus, lai pavaktē un iemāca jauniešiem pieklājīgas uzvedības normas.

J jerome 11.09.2014

Same shit. Pazaudeju 70 EUR ar tiem svoločiem. Mums kaut ko jāizdoma ar to... kopā... un ar juristiem.

J janhoff 03.10.2014

Sveiki, arii es laikam tiku apkraapts shajaa kantorii, jo liigumu pietam aimirsu vinju mashiinaa, pats vainiigs, samaksaaju droshiiibas naudu 100 eur, auto bija 2001 gada nojaats a6 diizelis melns, naudu soliija 10 dienu laikaa atgriezt, arii tas chaliitis, kas pieveda mashiinu, taads urliska paskata jauns smerdelis ap gadiem 20, vinja numurs 25905325, man arii nebija laika ar vinjiem nemties, jo aizlidoju jau naakamajaa dienaa prom. Bet nu principa peec esmu gatavs kaut peec pusgada ar vinjiem nodarboties.
Otrs itkaa shefa numurs ir 26761470

J janhoff 03.10.2014

Juridiska adrese ir Šķersiela 25, Rīga, taa ir privātmāja, tur reģistrētas 4 firmas no tam veel viena ir autonoma sia Avtolat, kurā šķiet es biju nomajis to miskasti.

K klients2014 15.10.2014

man ar ir tā puikas, māšīnas piegādātāja bilde. Es esot pārkāpis ātrumu pēc viņu gps datiem.

E elinalange 17.10.2014

Es nesaprotu, ka šīs uzņēmums vēl var eksistēts, aicinu visus apkrāptos, rakstīt iesniegumu Valsts policijai un Patērētāju tiesību aizsardzības centram un cīnīties par savām tiesībām!!!

U us 19.10.2014

Es arī esmu apkrāpta. Tas pats Iļja. Tikai firma jau ir cita - Merkada. Jaunākie telefoni 28977376 Zelta zivtiņa vai 25364503 (šis norādīts līguma iekšējā lapā). Tas pats stāsts ar benzīna čekiem.

G godīgspatērētājs 29.10.2014

ja gribat viņus dabūt rokā rakstat man [slēpt]@inbox.lv

A ALIENS 03.11.2014

Man arī tāda situācija.
Paņemu no viņiem mašīnu uz vienu dienu no 16.10.14. līdz 17.10.14., sarunājam ka šonedēļ atgriezis drošības naudu (60 EUR apmērā), tagad telefons ir izslēgts.
Kaut vai nauda neliela, bet tomēr mana! un atdot kādam afēristam viņu negrasos.
Rakstīšu iesniegumu policijā.
Varbūt kādam ir kaut kāda informācija?

Un ja kāds grib piebiedroties manam iesniegumam, rakstiet!

I ilja-cuka 05.11.2014

Jaunakais telefons 27151591 Ludzu uzmanieties no vina

S saintific 15.01.2015

ja kadam vajadzes auto zvaniet - 29887785. Savus klientus respekteju, daudzi klienti ir musu tauta no UK, IRL, DE un citas Eiropas valstis. Visi auto ir dizeli, vairake at automatiskam karbam. Satikshu lidosta, no prjamja u tt.