www.sudzibas.lv Auto Elektronikas Centrs Krāpšana, slikts serviss

AEC.lv Elektrības Iela 4 - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieku kantoris, ar nolūku melo par kondicionieru sistēmas diagnostikas rezultātiem lai tikai varētu iekasēt ievērojamas summas par remontu. Rezumē - šis alkatīgais meistars informēja, ka salūzis ir kondicioniera sūknis un ka tā atjaunošana un nomaiņa izmaksās ap 200 Eur, citā servisā izrādījās, ka tikai sistēmas caurulīte vienā vietā nav hermētiska (30 min darbs) . Aec.lv elektrības ielā 4 Jelgavā pie amatu skolas, strādā vai nu neprofesionāļi vai krāpnieki!

Atbilde no aec.lv Pārstāvja atbilde 21.04.2018

1. Par Tavu apmeklējumu varam pārliecināties video novērošanas ierakstā, kas glabājas uz 1T cietā diska - lūdzu datumu un laiku, auto modeli un reģ.,Nr., lai varam nopublicēt video kur redzams kad Tu - "izdomātais Janis007" neesi bijis pie mums uz kondicioniera sistēmas diagnostiku!

2. Šī sūdzība parādījās uzreiz nākošās dienas rītā, kad iepriekšējā dienā bijām publicējuši apjomīgas reklāmas par savu darbu facebook un citur ar zemo izmaksu cenu lapu utt - kādam konkurentam zemās cenas nepatika - lūk nomelnošanas iemesls!

3. Nekad un nekur nav iespējams atklāt un novērt noplūdi no caurules, kā arī uzpildīt kondicioniera sistēmu pareizi 30 minūšu laikā! Ja sistēma ilgu laiku ir bijusi caura, tad vakuumēt ne mazāk kā 20 minūtes! Kur nu vēl atklāt noplūdes vietu un saremontēt! Tas process aizņemtu ne mazāk kā 1 stundu, pie ideāliem apstākļiem, piekļūšanu utt!

4. Caurulītes nehermētiskumam nav nekāda sakara ar sabojātu kompresoru, ja nu vienīgi tad, kad gāze noplūst no kompresora korpusa caur blīvslēgiem, kas ir ļoti reti - ja nomelno, tad vismaz ar sajēgu par kondicioniera sistēmas uzbūvi.

5. Man , uzņēmuma vadītājam, ir augstākā izglītība elektronikā, kā arī saldēšanas iekārtās un pieredze 8 gadi kondicionieru jomā, par kompetenci vari nešaubīties! Ikdienā pats veicu auto remontu un ja arī pie kāda auto remonta nepiedalos, tad pārbaudu visu pats pirms klientam tiek atdots auto.

6. Šāds klients pie mums nekad nav bijis, man atmiņa ir ļoti laba un sejā es spēšu atcerēties visus klientus, kā arī kādi darbi saistībā ar kondicioniera sistēmu ir veikti!

7. Šis Janis077 lietotājs izveidots tieši sūdzības publicēšanas dienā un nekad vairs nav bijis sūdzības.lv, to var redzēt pēc apmeklējuma.

8. Visi kas reiz ir bijuši pie mums, atgriežas atkal - mums ir labas cenas, vienmēr spējam atrast risinājumu 99% gadījumos, un varbūt 1 no 100 pēc kondicioniera sistēmas diagnostikas nav remontējis sistēmu pie mums, bet kaut kur citur! Un tas noteikti neesi Tu - jo Tu esi izdomāts klients un izdomāts stāsts!

9. Vienīgais ko Tev varu pateikt ir - paldies par izdomātu sūdzību un reklāmu aec.lv. :)

Paldies par uzmanību visi kas izlasīja!

Ja problēmas ar kondicionieri - brauciet ciemos un pārliecinieties paši par to , ka mums ir labākās cenas apkārtnē, kā arī cik kompetenti mēs esam!

J