www.sudzibas.lv Auto banka Cilvēku maldināšana, slikts serviss

Auto banka - Cilvēku maldināšana, slikts serviss

Šī kompānija novērtēja online auto par 30k. Aizbraucot pie viņiem novērtētājs neiekāpjot auto to novērtē par 25k. Kautgan auto nav vizuālu defektu ņemot vērā kad auto ir principā jauns. Novērtēšana notika ar distanci. Novērtētājs izčakarē principā pusotru stundu laika un finālā paziņo ka vispār komerctransports nav viņu lauciņš, kaut gan viņu pašu mājas lapā norādīts pretējais. Tātad principā ja jūs gribat pārdot principā jaunu auto viņiem un viņi nosauc cenu x neceriet. Cena būs y pie tam nav teikts kad vispār paņems, jo vai nu darbinieki vienkārši negrib strādāt vai cenšas cenu nospiest vēl zemāku. Un jūs kā klients, šai gadījumā mēs pazaudējām vismaz 8h uz šo cirku. Esiet uzmanīgi