Ausma Lindermane Ginekologs, dzemdību speciālists - Attieksme

Vizīte pie dr. (ja tā var nosaukt) Ausma Lindermane izvērtās par nepatīkamu pasākumu, kas sabojāja labo/pozitīvo garastāvokli, iespējams arī iespaidoja pacienta psifi. Dr. Uzvedās neprofesionāli, neadekvāti saviem pienākumiem, darīja visu, lai pacients justos slikti, radīja nepanesamu gaisotni, lai turpinātu vizīti, neļāva pacientam neko paskaidrot, uzvedās tā it kā viņai būtu neierobežota vara, pacientu morāli pazemoja, bet kas skar profesionālās darbības tikai rakstīja kartiņā, bet neko nepaskaidroja, prasību paskaidrot uztvēra ar agresiju. Neiesaku, saudzējiet savus nervus, nekad nebūtu iedomājusies, ka šādi var justies pēc ginekologa apmeklējuma “Kàapliets ar netīru ūdeni”.

Katram cilvēkam savas nedienas.. it kā tu pati neizraisītu citiem sliktus garastāvokļus jo tev pašai ir slikta diena..

MissŠerla 27.03.2024

Miss Šerlas izpēte veikta.
STATUS SUCCESS
ielāde…

Nominācija piešķirta: Ausma Lindermane “Psihiski nelīdzsvarots cilvēks”

Iekļauta Latvijas Liekā K U L E datubāzē.
T-krekls pieejams pārdošanā.