www.sudzibas.lv AS Cata Slikta attieksme

AS Cata - Slikta attieksme

08.04.2023. Valmiera - Limbaži plkst. 19: 15. Iekāpjot autobusā šoferis uzreiz norādīja uz manu termo krūzi (kura bija aizvākota) ar jautājumu - kas tur iekšā? Saku, ka tēja. Šoferis - “tu tikai neiedomāsies man autobusā dzert, kas būs ja es te izdomāšu pīpēt? Cienīsim viens otru. ” interesanti - kur šādā piezīmē ir cieņa pret mani kā klientu? Turklāt šoferis visu ceļu ir izvēlējies savai gaumei tīkamu mūziku krievu valodā, kuru atskaņo diez gan skaļi - man sēžot aizmugurējā Solā jau šķiet par skaļu. Iesaku uzņēmumam piestrādāt pie apkalpošanas servisa.

K

A annaute 09.04.2023

Dzert mazāk vajag.

P Pistachio 09.04.2023

no pieredzes saku -Catas šoferi ir ahujevšie. 2 x gribēja kauties, kā nosviedu somu, uzrēcu tjipa - pognaļi, tā bēg atpakaļ busā.