Ardala Motors - Slikts serviss

Pirmo reizi garantijas servisā mašīnu noturēja nedēļu, bet rezultāta nekāda. Otro reizi itkā kļūdu atrada, par darbu un materiāliem iekasēja 42,40 eur. Aizbraucot līdz pāvilostai, brīdinājuma signāls iedegās no jauna un parādījās graboņa. Atbraucot mājās, un uzbraucot uz bedres, konstatēju ka noskrūvēts motora aizsargs. Zvanīju uz servisu, pieņēmējs nolamājās un solīja visu noskaidrot. Gaidīju zvanu, bet nesagaidīju. Uz manu zvanu nu jau viņš teica, ka viņi neko nav noskrūvējuši. Lai noskaidrotu kas par bojājumu un kādēļ deg brīdinājuma lampiņa, pieteicu remontu Rīgas garantijas servisā. Izrādās, ka Liepājas servisā nevis veikts remonts, bet sabojāts, un tagad jāpasūta jauna detaļa, lai veiktu remontu. Apskatot mašīnu uz bedres, arī Rīgas servisa meistars apstiprināja, ka motora aizsargs uzmanīgi noskrūvēts. Uzmanieties no šī servisa, ja negribas nepatikšanas un naudas zaudējumu.

U