Aptieka Dzelzceļa poliklīnika Biķernieku ielā - Krāpšana

Gados jauna pārdevēja iesmērēja Krievija ražotas zāles, kaut gan es gribēju ņemt citas. Redzot, ka steidzos, apgalvoja, ka ražotas Lielbritānijā. Tikai darbā izpētīju kārtīgi. Ja iepēkaties minētajā aptiekā, labāk ejiet pie otras. Nācās izmest diezgan lielu naudas summu, jo jāpērk normālā vietā normāla ražotāja zāles atkal.

B

н НеКариньш 11.12.2020

BEIDZ MULDĒT!
Ar ko Krievija ražotas zāles atšķiras no ražotas Lielbritānijā? Ar to ka krievijas ir letāk un satur dabigas vielas, bet ražotas Lielbritānijā sarur vairak ķimijas? Zāles, kas tirgo latvijas aptiekās ir sartificēti! Tev tapēc zāles nepatik ka tas ir ražoti Krievijā!
Un vel. Rakstits ka ir ražotas Lielbritānijā, bet faktiski - Indijā vai Bangladešā...