Apsardze Verge - Krāpšana

Apsardzē strādā kāds darbinieks, kurš brīvdienās ir kad ir viņa maiņa meklē internet sievietes, kuras aicina uz savu darba vietu. Tur priekšnieks, kas pats laikam ir tāds pats un ir lietas kursā ir uzticējis sava kabineta atslēgas, kur viss notiekās un regulāri. Ja gadās kāda naudīga dāma tad tiek apstrādāta par pilnu programmu un beigās pazūd naudas maki. Dators ir līdzi šim Gvido un tas ir viņa darbs. cik es zinu es neesmu vienīgā cietusī. ŠIS IR BIJUŠAIS NOZIEDZNIEKS.Bīstams afērists. Pie kam sievietes viņam pašas iedod naudu. Tas ir kaut kas šausmīgs, ka pastāv tāda apsardzes firma, kur darba vietā notiek tādas lietas.

O olana 30.01.2016

Labi pazīstams zaglis, krāpnieks un izvirtulis. Un ar to visu viņš nodarbojas darbā, pie kam vēl par to saņem algu un priekšnieks viņu piesedz. Secinājums-arī bijušais noziedznieks.