www.sudzibas.lv Anna Kruze Piedāvātais materiāls sliktas kvalitātes

Anna Kruze - Piedāvātais materiāls sliktas kvalitātes

Anna Kruz uzņēmums šuj ādas izstrādājumus kurus var speciāli pasūtīt pēc saviem izmēriem un vēlmēm. Iegādājos ādas bikses kuras tika uzšūtas pēc maniem izmēriem, tas nozīmē ne par lielu ne par mazu, mans ideālais izmērs. Anna izvelējās pēc saviem ieskatiem tam attiecīgo materiālu. Samaksāju 300 eur. Takā bikses dārgas Tramvaja viņas nevelku un ikdienā nestaigāju. pirmajā uzvilkšanas reize audums pārplīsa villē uz dibena. Nesu labot par ko ari tika paņemta nauda 10 eur. Pec laika vilku 2x saplīsa tā pati vieta? izvēlētais materiāls ka no papīra irst un plist daudz nepuloties. Iedevu salabot bikses atkal par savu naudu 40 eur. nācās pāršūt jaunu materiālu uz dibena. Velku saanna kruz uzņēmums šuj ādas izstrādājumus kurus var speciāli pasūtīt pēc saviem izmēriem un vēlmēm. Iegādājos ādas bikses kuras tika uzšūtas pēc maniem izmēriem, tas nozīmē ne par lielu ne par mazu, mans ideālais izmērs. Anna izvēlējas pēc saviem ieskatiem tam attiecīgo materiālu. Samaksāju 300 eur. Takā bikses dārgas tramvaja viņas nevelku un ikdienā nestaigāju. Pirmajā uzvilkšanas reize audums pārplīsa villē uz dibena. Nesu labot par ko ari tika paņemta nauda 10 eur. Pēc laika vilku 2x saplīsa tā pati vieta? Izvēlētais materiāls ka no papīra irst un plist daudz nepuloties. Iedevu salabot bikses atkal par savu naudu 40 eur. Nācās pāršūt jaunu materiālu uz dibena. Velku savas bikses un pasākumu 3x pamānīju dīvainus identisku carumus augšpusē. Izskatās pēc kāda pakaramā nospiedumiem. Aizsūtīju Annai bildes uz ko Anna atbildēja, ka pati esmu viņus izdūrusi/apvaino mani/. Tiek izteiktas neloģiskās atrunas un vainas novelšana uz mani. Nekāds kompromiss netiek piedāvāts un atzits, ka izveletais materiāls ir pilnīgi neatbilstoš un plistoš. Apgalvojot ka āda esot delikāts materiāls neesot kā džinsenes. Es atvainojos, bet adas bikses izmanto rokeri gadiem vienas un tās pašas tā iemesla dēł, ka labi kalpo materiāls, turklāt lietoju ari citas firmas ādas bikses nekas tāds nenotiek. Tātad esmu vilkusi bikses pa 350 eur tieshi 4x. No meistara pretī nekāds kompromiss nau sagaidāms kādā pakaramā nospiedumiem. Aizsūtīju Annai bildes uz ko Anna atbildēja, ka pati esmu viņus izdūrusi/apvaino mani/ . Tiek izteiktas neloģiskas atrunas un vainas novelšana uz mani. Nekāds kompromiss netiek piedāvāts un atzīts, ka izvēlētais materiāls ir pilnīgi neatbilstošs un plistoš. Apgalvojot ka āda esot delikāts materiāls neesot kā džinsenes. Es atvainojos, bet Adas bikses izmanto rokeri gadiem vienas un tās pašas ta iemesla dēł, ka labi kalpo materiāls, turklāt lietoju ari citas firmas ādas bikses nekas tāds nenotiek. Tātad esmu vilkusi bikses pa 350 eur tieši 4x. No Meistara pretī nekāds kompromiss nau sagaidāms

K