Andris Knapšis - krāpnikes

Šī studija, tāpat, kā visas citas web studijas, ir krāpnieki!
Sākumā liksies - nē, nav. Visa tā pasākuma vadītājs prot ļoti labi ''ielīst dirsā'' un pierunāt, ka viss būs kārtībā, jo naudu jau it kā pelni gan sev, gan viņam un abiem tas ir izdevīgi.
Bet tā ir tikai lēta maldināšana!

1. Pirmā alga tiek izmaksāta pēc mēneša un tikai par pirmajām 2 nedēļām.
Teiksim, sāksi janvārī strādāt, algu saņemsi februārī par 2 janvāra nedēļām. Par otrām divām janvāra nedēļām saņemsi februāra pusē. Bet, padomājot loģiski, sapratīsi, ka viņš visu laiku patur rezervē 2 nedēļu nopelnīto un NEKAD tu nesaņemsi pilnu algu.

2. Gandrīz 100% iespējams, ka nostrādāsi, gandrīz sasniedzot mēnesi (un pirmo algu) un tad pēkšņi tevi atlaidīs kaut kāda sīkuma dēļ! Tādējādi no tevis ieturēs visu, līdz tam laikam nopelnīto!

3. Tu pelnīsi tikai 40 santīmus minūtē, bet priekšnieks par to vienu minūti pelnīs 50 santīmus! Tak piereģistrē sevi pats kādā web čatā un pelni pats savu naudu!

4. Aparatūra ir vēl sūdīgāka, nekā tava mājas aparatūra! TUR NAV NEKĀDU PROFESIONĀLU IERĪČU! Pat kamera, kas liksies kaut cik profesionāla, patiesībā ir sliktākas kvalitātes par tavu mājas web kameru!
Piedevām, aparatūra, tas ir, datori bieži plīsīs (jo tā ir nenormāli veca) un vienmēr vainīgs būsi tu!

5. Tu strādāsi bez līguma! Ar līgumiem tur strādāt nav iespējams, jo tas viss ir nelegāls bizness! Un tad priekšniecība ar tevi var rīkoties pēc savas sirds patikas!

6. Priekšnieks ir gejs vai sazin kas - viņš tev uzmāksies un gribēs ar tevi pārgulēt, kad vien tas būs iespējams! Var būt pat tā, ka tev tiks dota izvēle - paturi darbu un pārguli, vai arī pamet darbu!

7. Priekšnieks var palaist rokas (sist, grūstīt) arī meitenes! Viņam nav nekādu pieklājības robežu!

8. Tavu nopelnīto vienmēr noapaļos uz leju! Algas vienmēr ir apaļas (piemēram - 5 lati dienā, nevis 5, 40 LS), bez liekiem santīmiem, neņemot vērā nemaz to, ka par minūti tiek maksāti 40 santīmi, nevis lats cita apaļa summa!

9. Piedevām - priekšnieks VISU KO TU DARI KAMERAS PRIEKŠĀ, redz! Tātad, viņš redz to, ja kādam sāc atkailināties!

10. Pastāv varbūtība, ka drīzumā studijas nosaukums tiks mainīts un arī tās atrašanās vieta, taču viens gan nemainīsies - tā visa pasākuma vadītājs Andris Knapšis!

Sargi sevi un savus draugus, nepelni naudu vecam pedofīlam, bet pats sev!
Un ja arī esi izvēlējies strādāt web čatā - meklē sev izdevīgāko risinājumu BEZ STUDIJAS, jo tā tu ieturēsi VISU summu un tev BŪS garantijas par to, ka NAV NEVIENA, KAS TEVI VARĒTU ATLAIST!!
Un 20 latus vērta HD web kamera tev atmaksāsies pāris minūšu laikā, tici man!

I IjanoLija 17.01.2016

Andris ir arī zaglis.Visiem kurus viņš ir apzadzis un apkrāpis vajadzētu griesties policijā tādiem cilvēkiem kā viņš vieta cietumā,cik cilvēkiem viņ vel paspēs izsūkt asinis?

E Eviss220 17.01.2016

Labdien "mudite1969" ! Ludzu ieejiet savā profilā, jo nosūtīju Jums ziņu. Jau iepriekš pateicos.

A Andris Knapsis 19.01.2016

šī Mudite Lakstīgala kas nesen ir ielikusi šo komentaru par mani ir krapniece un negodīgs cilveks, uzmanieties ni vīņas neielaizaties ar vinu nekados darījumos. Vina no manīm nopirka kafejnīcas piederumus un aprīkojumu uz pēcapmaksu un uz pecapmaksu tapec ka viņai nebija uzreiz ko samaksat. Šī Mudīte sveti solījās man katru mēnesi pa daļam maksat un uz so brīdi viņa man nav no otbobra mēneša nav neko maksajusi!!! un paldies DIEVAM ka pardodot šīs mantas mēs noslēdzēm pirkuma līgumu, jo tad jau man nebija īsti ticības viņai. par nemaksāšanu es savas mantas esmu savācis atpakaļ kā paredz mūsu pirkuma līgums. viņa ir arī krapusi valsti un nav maksājusi ari telpu īpasniekiem par īri un komunalajiem pakalpojumiem vairakus menesus, lai gan kafejnīcā ienakumi un naudas apgrozījums bija labs.

R Raimsv 19.01.2016

Sveiki! Šī persona, Mudīte Lakstīgala ir krāpniece, un krāpj gan biznesa partnerus, gan valsti! Vairāku mēnešu garumā īrēja Kafejnīcu un tās inventāru, bet nenorēķinās ne par telpām, ne par inventāru... Lieki piebilst ka valstij nodokļus nemaksāja... Šo mēnešu laikā viņa paspēja iemanīties kā barot klientus ar vecu ēdienu un pluss tam visam strādāja bez PVD atļaujas un higenas normām nepiemērotos apstākļos, kurus pati radija... Ja, kādam iznāk krustot ceļus ar šo radību, tad brīdinu lai NEPINATIES AR MUDĪTI LAKSTĪGAKU p.k 250669-11781!

A Ansis Sudmalis 02.02.2016

Zinu šo Andri Knapši kādus gadus 20, un teikšu to, Liepāja viņa afērām palika par mazu tādēļ šamais pārsviedās uz lielākiem laukiem kur var taisīt afēras. Jā runāt viņš prot skaisti, bet viņa vārdi nesaskan ar darbiem. Uzmanieties mīļie cilvēki no šī "uzņēmēja" !!!!

I IjanoLija 04.02.2016

Šo lietu protams mēs papurināsim tā kārtīgi, klāt pieķersim kādu, jo man ir uzradušies sabiedrotie kas labprat par taviem krāpnieciskajiem darijumiem kādam pastastītu, un tad jau redzēs vai tā mudīte ir tik liela krāpniece kura nebija samaksājusi ne par telpām, ne iemaksājusi par tavām mēbelēm.Es domāju ka taviem meliem un taviem ārprāta darbiem vienreiz ir jāpieliek punkts. Domāju mums par visiem tas izdosies. Jauku vakaru.

A Andris Knapsis 06.02.2016

Labdien Mudīte. Mēs zinām ka Tev ir paziņas prokuratūrā caur kuriem mēģini risināt šos jautājumus sev par labu bet paldies DIEVAM Latvija ir tiesiska un likumiska valsts, kas risina un izskata visus jautājumus objektīvi, godīgi un pēc LR likumiem. Ir protams cilvēki Latvijā kuri ir pieraduši un domā, ja viņš skaļāk kliedz un vairāk apvaino,apmelo otru tad viņam ir lielāka taisnība. Tāpēc tik tiešām paldies DIEVAM ka Latvija ir tiesiska valsts. Es Mudīte arī par Tevīm zinu dažādas lietas kuras nav gaišām krāsām rakstītas bet es tak neskrienu un nebļaustos par to un arī netaisos to darīt. Laikam jau katram cilvekam ir savs domāšanas līmenis. Mudīte un neviens Tev nelika pistoli pie galvas, neviens neiedeva Tev kādus trankvilizatorus, neviens nepiedzirdīja un arī nepierunājaTevi parakstīt šos divus līgumus. Vienu par 2000 eiro un otru 3700 eiro. Ar cieņu Andris.

A Andramona 23.02.2016

Kaut kas man liek domāt, ka pavisam drīz iznāks otrā sērija ar mūsu DIEVA "vārda sludinātāju", "uzņēmēju" un vienkārši "godīgo" cilvēku un viņa "palīgu" galvenajās lomās.

A Andris Knapsis 05.03.2016

Labdien!

Beidzot nolēmu ielikt, konkrētus faktus un liecības manas bijušās kafejnīcas ierīkošanu un remontu, kur ieguldīju savu personīgo naudu. Man parasti nepatīk šādi risināt lietas un piedalīties šādā veidā, cenšos atturēties un palikt malā, jo uzskatu kad man nav jāattaisnojas apmelotāju priekšā, bet tagad pieredze rada ka diemžēl cilvēkiem tomēr meli un intrigas uzruna vairāk un redzu ka citi cilvēki kaut ka pavedas šai negatīvajai, apmelojošajai informācijai...
Atsaucoties uz "DEGPUNKTĀ" uzaicinājumu piedalīties ar savu viedokli par kafejnīcu, raidījumā. Nolēmām to izmantot, lai pastāstītu patiesību un paņēmām līdz arī šos dokumentus.
"DEGPUNKTĀ" komanda atteica kad viņiem NEINTERESĒ fakti un dokumenti, bet gan esot svarīgi aizpildīt ētera laiku un pacelt reitingus un arī neesot tam laika un neesot iedalīts tam finansējums. Un Mūsu intervija ar "DEGPUNKTA" ilga vismaz 20 min. bet ēterā tika parādīti tikai kadri kas neko neparāda un tika izrauti no visas intervijas konteksta, jo intervijas laikā runājām par šiem līgumiem, par to ka neko neesam demolējuši un neesam nekur ielauzušies, stāstītājam par to ka viens atslēgu komplekts ir pie mums un kad mēs vienkārši izvedām un demontējam savas lietas un mantas kuras paši pirkām un par kurām mums Mudīte nesamaksāja. Līdz ar to bijām spiesti izmantot pirkuma līguma 9.punktu. Esam ļoti vīlušies par "DEGPUNKTĀ" komandas "PROFESIONALITĀTI"
Ar cieņu, Andris!

A Andris Knapsis 05.03.2016

D

A Andramona 05.03.2016

Andri ! Kā tad Jūs esat radis risināt lietas ? Varbūt sazvaniet VISUS cilvēkus, kurus Jūs esat apkrāpis un piedāvājiet risinājumu. Vai varbūt beidziet apkrāpt cilvēkus un liekuļot.

A Andis Knapšis 06.03.2016

Atraduši vienu kreiso uz ko riet.. Ja jau paši būtu svēti un tīri, tad nesēdēti šajā tenku lapā.

A Andis Knapšis 07.03.2016

Es uzskatu kad ja cilvēks raksta par citiem cilvēkiem " SŪDZĪBAS.lv " tad tas vienkārši parāda cilvēka intelekta un domāšanas līmeni! Tas ir viens! Otrs: Ja cilvēks raksta tenku lapelēs par otru, un nemin ne savu vārdu, ne uzvārdu, tad tas jau vien parāda ka te kaut kas īsti neiet kopā, jo parasti anonīmi raksta apmelotāji, skaudīgie, nenovīdīgie un negodīgie… Es vienmēr, lai vai kā arī būtu rakstu savu vārdu un uzvārdu. Treškārt: Jāatceras ka ja Jūs rakstāt kādu faktu par otru, tad ir jāatceras kad šim otram cilvēkam ir savs redzējums, viedoklis, izskaidrojums, kas nereti nesaskan ar anonīmajiem rakstītājiem. Ja kāds uzskata ka nelietīgi pelnām sev naudu, tad varu pateikt ka visos šajos dzīvokļos ieejot Mēs maksājam par pirmo un pēdējo mēnesi uzreiz un citus vel aprīkojam ar savām mēbelēm un sadzīves tehniku, citos veicam arī remontu… Ieejot dzīvoklī mēs maksājam uzreiz vismaz 1000 eiro īpašniekam!! Sakiet kur šeit ir mānīšanās un krāpšana, ja Mēs vispirms ieguldām naudu un tikai pēc kādiem pieciem mēnešiem Mums sākas arī peļņa ap 200 līdz 300 eiro mēnesī no katra dzīvokļa. Un ar visiem dzīvokļu īpašniekiem ir vainu mutiski vai rakstiski atrunāts par to ka Mums ir tiesības īrēt apakšīrē! To ka šo dzīvokļu saimnieki paši krāpjas un ir negodīgi, un nevēlas valstij maksāt nodokļus kā arī vienošanās laika vienpersoniski maina līguma noteikumus. Mums par to nav jāuzņemas atbildība, un netaisāmies arī pakļauties viņu viltīgajiem un negodīgajiem plāniem. Par katru dzīvokli šo dzīvokļu īpašnieki nopelna vismaz 5000 eiro gadā (tīrā peļņa) no Mums. Jo visus komunālos maksājumus, apsaimniekošanas maksas un zemes nodokļus maksājam Mēs. Kurš tad ir krāpnieks un kurš ir apkrāptais!? Kurš tad ir godīgais un kurš ir negodīgais!? Mums pat ir bijis tā kad mēs uztaisām par saviem līdzekļiem kapitālo remontu, kurš izmaksāja virs 3000 eiro un pēc tam vienkārši bez jebkāda pamata Mums nekaunīgi nepagarināja līgumu un pārvilināja Mūsu īrniekus, dēļ kuriem veicām šo remontu. Mums ir bijis arī tā kad pagaida kamēr Mēs visu sakārtojam, novēro kā Mēs strādājam šajā jomā, un tad Mums nepagarina līgumu un paši pārņem šo biznesu! Sakiet vai tas ir GODĪGI!? Sakiet kā īpašnieks var nezināt ka viņa dzīvoklis tiek izīrēts apakšīrē divu gadu garumā ja kaimiņi to redz un ar īpašniekiem katru mēnesi tiekamies dzīvoklī lai dotu naudu. Tas taču ir loģiski kad to nevar divu gadu garumā noslēpt un ne vajag tēlot nezinīšus un muļķīšus. Mēs taču par viņiem neko šeit nerakstām un nesūdzamies! Jā es protams ne esmu nekāds svētais un par DIEVU runājot tad es tik tiešām ticu DIEVAM ticat tam vai neticat bet es ticu VIŅAM. Jā es ne esmu tas paklausīgākais Dieva bērns bet es cenšos un mēģinu tāds būt ka to dara jebkurš ticīgais.

Ar cieņu, Andris Knapšis!

E Eviss220 07.03.2016

Laikam jau aizķēra gan, ja jau nespējat rimties. Meli, meli un vēlreiz meli! Vai spējat mierīgu gulēt? Sirdsapziņas paliekas kaut mazliet ir palikušas? Biznesmeņi!:))))
Par ko skaust? Žēl Jūs, ka nākas slapstīties, manīt telefona numurus, neatbildēt uz telefona zvaniem. Par Jūsu misiju un DIEVA vārda pieminēšanu...Dzirdīt cilvēku, kuram vajadzīga palīdzība, lai uzsāktu jaunu dzīvi, nelietojot alkoholu...Vai tas ir godīgi? Alkohola klātbūtne telpā, kurā notiek sapulce, tas arī ir kāds savdabīgs paņēmiens, kā palīdzēt cilvēkiem? Anonimitāti Jūs neievērojat, jo sapulces laikā, aiz šķidras niedru sieniņas atrodas persona, kura nav grupas biedrs. Tas pats ,Jūsu "liecinieks", kurš dara un saka visu, ko liekat. Kurš noslēdz līgumus uz adresēm ar kurām viņam nav nekāda sakara, sakrāj milzu parādus un nenomaksā. Raimonds. Ar kuru kopā iznesāt visu no kafejnīcas. Vai pārtiku obligāti vajadzēja izmētāt pa grīdu? Ja esat tik godīgs, tad kādēļ nerīkojāties tiesiskā ceļā? Arī informāciju par personīgo dzīvi Jūs sagroziet un atstāstiet citām personām, zinot, ka cilvēks Jums ir uzticējies. Jūsu sastādītie līgumi-zem katras kritikas.
Uzrādīt vai neuzradīt savu vārdu un uzvārdu ir cilvēku pašu ziņā, jo reģistrējoties "sūdzības.lv",ir prasīts norādīt lietotājvārdu. Un kā tad ir ar Jūsu vārda un uzvārda minēšanu līgumos?:) Vai par to Jums ir ,kas sakāms?
Kaut kā žēl Jūs paliek. Jau gandrīz 20 gadus Jūs visu laiku esiet krāpnieku un neliešu upuris. Visi Jūs krāpj, apmelo, sūdz tiesā un pilnīgi ne par ko. Izsaku līdzjūtību!

A abolitisr 10.03.2016

Opā... Izrādās, es neesmu vienīgais, kuram ir bijusi pieredze ar Andri & Co. Pagaidām no sīkākiem komentāriem atturēšos, vien piebildīšu- arī man ir zināmas vairākas krāpnieciskas epizodes ar šo tipiņu iesaistīšanos...
Andri un Raimond, gatavojieties pamatīgām nepatikšanām ar tiesībsargājošajām iestādēm! Tādiem krāpniekiem, kas sistemātiski veic šādas darbības, ir jāsaņem sods...
Nesaprotu- kā tādi cilvēki var naktīs mierīgi gulēt?

M Mārtiņš Ruža 01.03.2018

Mārtiņš Ruža

Ja mums darbotos 19. gs ASV likumi tad es šo mēslu būtu jau sen likumīgi nošāvis.

A Andra apkraptais 04.03.2018

Sveicinati Martin ! Par Andriti ir jau diezgan daudz iesniegumu policija un cik man zinams ir pat uzsaktas kriminallietas (kuras diemzel virzas uz prieksu loti lemi). Ja Jums ir ko teikt, ludzu ari neklusejiet un iesniedziet. Jo vairak iesniegumu, jo vairak izredzes, ka policija beidzot vinu sauks pie atbildibas. Diemzel daudzi apkraptie neko nedara un kluse, jo kaunas vai doma, ka pasi vainigi. Bet ta nedrikst ! Kopa mes varesim !

L lionijs 12.09.2020

Kautkur dzirdets uzvārds Mārtiņš Ruža! KurS ir apkrāpis un apzadzis visus bauskas iedzīvotājus kuri maksā nodokļus. Daudz Bauskoas domes naudas ir salicis sev kabatā. šāvējs lielais! Brīnos ka KNAB vēl nav ķēries klāt bet varbūt jau ir.

A Alvis40 10.03.2018

Ooo, vēl viens no Andra apmelošanas kampaņas uzradies! Atliek vien iemest googlē komentētāja vārdu - Mārtiņš Ruža, lai beidzot viss paliktu skaidrs, kas ir kas!

V Vārds ir noslēpts 29.03.2021

bet vispār ir arī tā, ja kaut kāds nav kursā: https://building.lv/raksts/Prieksdarbi-ziemas-sezona