Andrejs Čakstiņš, KeR-Bi, Kenoss - Bezkaunīgs cilvēks.

Andreja Čakstiņa bizness (KeR-Bi, Kenoss utt) ir, vērsts uz to, lai ar savu daiļrunību iekarot Jūsu uzmanību. Tad tiek piedāvāts piedalīties viņu biznesa projektā ar darbu vai ar naudu. Ja naudu uzreiz nepiedāvā, tad pēc kāda laika saka, ka viņam ir dzīves sarežģīta situācija un aizņemas naudu uz dženteļmeniskiem nosacījumiem. Kad naudu ir jāatdod, tad viņš pazūd – pārceļas uz citu pilsētu. Esiet uzmanīgi ar šo bezkaunīgo tipiņu. http://dra.lv/gMk79b

Бизнес Андрея Чакстиня (KeR-Bi, Kenoss и так далее) построен на том, чтобы своим красноречием втереться в доверие, одолжить денег на джентельменских условиях, а когда наступит срок возврата – пропадает. Может переселиться в другой город. Будьте осторожны с этим жуком. http://dra.lv/gMk79b

N